اکنون می‌توانید اولین آیفون USB-C جهان را خریداری کنید

This Engineer Made the World's First iPhone with a Working USB-C Port | Beebom

ماه گذشته، کن پیلونل، یک دانشجوی روباتیک از سوئیس، آیفون X خود را با یک پورت USB-C کاملا فعال به دنیا نشان داد. اولین آیفون USB-C جهان در حال حاضر در eBay به حراج گذاشته شده است. اگر بخواهید می‌توانید کمی از تاریخچه این گوشی را داشته باشید. در زمان نوشتن این مقاله، قیمت آن به ۳۹۵۰دلار رسیده است.

اولین آیفون USB-C جهان، یک iPhone X ۶۴ گیگابایتی است که به رنگ مشکی است و فقط با جعبه و بدون لوازم جانبی همراه است. Pillonel همچنین توصیه می‌کند که نباید از آن به عنوان یک تلفن روزانه استفاده شود، نباید اطلاعات آن را بازیابی یا پاک کرد.

اولین آیفون USB-C جهاناگر می‌خواهید ببینید اولین آیفون USB-C جهان چگونه به فرم نهایی خود رسیده ، Pillonel همچنین راهنمای کاملی را در حساب YouTube خود منتشر کرده که جزئیات کل فرآیند را شرح می‌دهد. به طور خلاصه، او کانکتور Lighting اپل و سپس یک کانکتور ماکت لایتنینگ را مهندسی معکوس کرد که به او اجازه داد تا یک برد مدار انعطاف پذیر بسازد که به صورت عمودی در داخل آیفون بین باتری و Taptic Engine قرار می‌گیرد.

کل پروژه منبع باز است و اگر می‌خواهید خودتان آیفونی را با USB-C تغییر دهید، می‌توانید تمام دستورالعمل‌ها را در GitHub بیابید. Pillonel گفت که او به سرهم بندی USB-C در آیفون‌ها ادامه خواهد داد و حتی به اضافه کردن یک رابط USB-C به یک جفت AirPods اشاره کرد که پروژه جالبی برای دنبال کردن خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید