سونی از هدست پلی استیشن VR2 و کنترلر VR2 Sense رونمایی کرد!

VR2

در جریان نمایشگاه CES امسال، شرکت سونی طی کنفرانسی از هدست واقعیت مجازی که ویژه کنسول‌های بازی این شرکت است صحبت کرد. این محصولات شامل یک هدست واقعیت مجازی به نام پلی استیشن Play Station VR2 و کنترلرِ Play Station VR2 Sense هستند که در آینده تولید و عرضه خواهند شد. این هدست با پلی استیشن 5 و کنترلرهای جدید PS VR2 Sense همگام خواهد شد و تجربه جدید از بازی کردن را در اختیار کاربران قرار خواهد داد. متأسفانه تنها تصویر کنترلرها در دسترس است زیرا سونی هنوز هیچ مشخصاتی از طراحی هدست را فاش نکرده است.

برخی از مشخصات کلیدی تایید شده توسط سونی شامل نمایشگرهای OLED 4K HDR با میدان دید ۱۱۰ درجه، نرخ تازه‌سازی ۹۰ یا ۱۲۰ هرتز و رزولوشن  ۲۰۰۰ در  ۲۰۴۰ پیکسل بر کل صفحه نمایش است. این هدست دارای حسگرهای جدیدی با قابلیت ردیابی چشم، صدای سه بعدی و مجموعه ای از دوربین های تعبیه شده است که نیاز به دوربین‌ها یا حسگرهای مستقل را از بین می‌برد.

سونی بیان کرده که VR2 چشم‌های کاربر را در ((زمان واقعی)) ردیابی می‌کند تا تجربه‌ای شبیه به زندگی بهتر ارائه دهد. محرک‌های تطبیقی و بازخورد لمسی کنترلرهای حسی VR2 نیز در این مورد کمک کننده خواهند بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید