اسپاتیفای با نتفلیکس برای راه‌اندازی Netflix Hub جدید همکاری می‌کند

اسپاتیفای با نتفلیکس برای راه‌اندازی Netflix Hub جدید همکاری می‌کند - gsmarena 001 11اسپاتیفای امروز اعلام کرد که با نتفلیکس برای راه اندازی Netflix Hub نتفلیکس در این سرویس همکاری می‌کند. این هاب از طریق موبایل و همچنین نسخه وب سرویس قابل دسترسی است.

Netflix Hub به عنوان یک فروشگاه کامل برای همه رسانه‌های مرتبط با نتفلیکس در دسترس خواهد بود، که برخی از آن‌ها انحصاری Spotify هستند. این فروشگاه شامل موسیقی متن‌ رسمی، نمایش‌ها و فیلم‌های نتفلیکس، از جمله سریال جدید محبوب «بازی مرکب» و فیلم بلند لین‌مانوئل میراندا «تیک، تیک… بوم!» است. همچنین لیست‌های پخش رسمی شامل همه آهنگ‌های دارای مجوز که در سریال‌هایی مانند «Money Heist» و «Brigerton» نمایش داده می‌شوند، است.

این مرکز همچنین مکانی برای همه پادکست‌های پیرامون رسانه‌های مختلف نتفلیکس است، از جمله عناوینی مانند Netflix Is A Daily Joke و Crown: The Official Podcast. نتفلیکس همچنین دارای آلبوم‌های پیشرفته برای عناوین منتخب، مانند فیلم جدید «The Harder They Fall» است، که به همراه موسیقی متن فیلم، شامل نگاهی به پشت صحنه ساخت موسیقی متن نیز می‌شود.

Netflix Hub has launched on Spotify in select countries

Netflix Hub جدید شبیه همان چیزی است که Spotify چند سال پیش برای دیزنی ساخته بود. این هاب نیز دارای موسیقی متن، لیست پخش و پادکست‌های رسانه های مختلف دیزنی بود. همانطور که انتظار دارید، این مرکز به طور قابل توجهی پرجمعیت‌تر از نتفلیکس است، که به طرز شگفت‌انگیزی پراکنده است زیرا تا کنون فقط محتوای انتخابی داشته است.

نتفلیکس جدید برای مشترکین رایگان و ممتاز در ایالات متحده، کانادا، استرالیا، نیوزلند، بریتانیا، ایرلند و هند در دسترس خواهد بود. می توانید با جستجوی netflix در برنامه یا با کلیک کردن اینجا، آن را پیدا کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید