یک جیب اختصاصی برای Galaxy Z Flip3 در شلوار جین جدید سامسونگ!

Galaxy Z Flip3سامسونگ با همکاری Dr Denim به تازگی شلوار جینی را با یک جیب اختصاصی برای Galaxy Z Flip3 روانه بازار کرده است. این جیب روی بخش سمت راست پشت شلوار، قرار می‌گیرد و به گونه ای طراحی شده که با جدیدترین گوشی تاشو سامسونگ سازگار باشد. جالب است بدانید که این شلوار جین به جز همین جیب، جیب دیگری ندارد. در واقع جیب‌های آن بسته شده است.

یک جیب اختصاصی برای Galaxy Z Flip3 در شلوار جین جدید سامسونگ! - gsmarena 003 1یک جیب اختصاصی برای Galaxy Z Flip3 در شلوار جین جدید سامسونگ! - gsmarena 004 1Galaxy Z Flip3

در یک بیانیه مطبوعاتی، سامسونگ توضیح داد با توضیح اینکه «چه کسی به جیب‌های بزرگ نیاز دارد» تصمیم گرفته آن‌ها را از بین ببرد. زیرا فضای زیادی اشغال می‌کنند، شیک به نظر نمی‌رسند و جدیدترین گوشی‌ها داخل آن‌ها می‌لغزند. کاملا مطمئن نیستیم که با این شعار موافق باشیم، اما داشتن یک جیب اختصاصی برای یک تلفن تاشو مانند Galaxy Z Flip3 تا حدی منطقی است.

این شلوار با قیمت ۱۴۹۹ AUD فروخته می‌شود و با یک گوشی Galaxy Z Flip3 با حافظه ۱۲۸ گیگابایت رایگان در یکی از چهار رنگ اصلی کرم، مشکی، سبز، اسطوخودوسی عرضه می‌شود. یک بررسی سریع در وب سایت سامسونگ نشان می‌دهد که این قیمت واقعی این گوشی تاشو است، به این معنی که با خرید از طریق Dr Denim یک جفت جین سفارشی به شما تعلق می‌گیرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید