آپدیت گوشی‌های پیکسل ۶ و ۶ ‌پرو منتشر شد

گوشی‌های پیکسل ۶ و ۶ ‌پروگوگل پنج‌شنبه گذشته از هر دو گوشی پیکسل ۶ و پیکسل ۶ پرو رونمایی کرد و طی این هفته، گوشی‌های پیکسل ۶ و ۶ ‌پرو، جدیدترین سری پیکسل گوگل اولین آپدیت خود را دریافت کرد. طبق معمول، اولین دوشنبه هر ماه زمانی است که گوگل آخرین به‌روزرسانی امنیتی اندروید را منتشر می‌کند. به عنوان بخشی از آپدیت ماه نوامبر، گوگل برخی رفع اشکال و تغییرات دیگر را برای مدل‌های پیکسل سازگار منتشر کرد.

در چند ماه گذشته، گوگل هیچ آپدیت کاربردی را به انتشار ماهانه خود اضافه نکرده ، اما برخلاف چند ماه گذشته، این ماه رویه متفاوت بوده است. با توجه به اینکه پیکسل 3 وPixel  XL 3، دیگر توسط Google پشتیبانی نمی‌شوند، به‌روزرسانی برای Pixel 3a، Pixel 3a XL، Pixel 4، Pixel 4 XL، Pixel 4a، Pixel 4a (5G)، Pixel 5، Pixel 5a، Pixel 6 و Pixel 6 Pro است. همه این مدل‌ها اصلاحاتی دریافت می‌کنند که مانع از ظاهر نشدن برخی از عناصر UI در شرایط خاص می‌شود.

آپدیت گوشی‌های پیکسل ۶ و ۶ ‌پرو منتشر شد - fu 1

بروزرسانی گوشی‌های پیکسل ۶ و ۶ ‌پرو

با به‌روزرسانی گوشی‌های پیکسل ۶ و ۶ ‌پرو، ده مدل پیکسل تحت شرایط خاصی که در بالا ذکر شد، شاهد بهبود انیمیشن‌ انتقال در نمای کلی خواهند بود. مشکلاتی که بر صدای اعلان‌ها در شرایط خاص تأثیر می‌گذارد، توسط این به‌روزرسانی برطرف می‌شود که همچنین بهبودهای پایداری را برای برخی از برنامه‌های شخص ثالث اضافه می‌کند و اشکالی که باعث ظهور نماد نادرست پس از نصب برنامه‌های خاص شد، از بین رفته است.

آپدیت گوشی‌های پیکسل ۶ و ۶ ‌پرو منتشر شد - fu 2مشکلی که برخی از کاربران پیکسل با آن دست و پنجه نرم کرده اند، مشکلی است که صفحه کلید مجازی روی برنامه‌های خاص ظاهر می‌شود. پس از نصب به‌روزرسانی، این مشکل برطرف می‌شود. به‌روزرسانی‌های کاربردی، عملکرد یک گوشی را با از بین‌ بردن یک باگ، رفع مشکل و ایجاد تغییرات دیگر برای بهبود تجربه استفاده از دستگاه، بهبود می‌بخشند.

این به‌روزرسانی گوشی‌های پیکسل ۶ و ۶ ‌پرو همچنین عملکرد شارژ بی‌سیم را در دو گوشی جدید بهبود می‌بخشد. کسانی که با پیکسل‌های جدید خود در مرحله honeymoon  هستند، پس از نصب به‌روزرسانی امنیتی نوامبر (آبان)، باید متوجه بهبود عملکرد روشنایی خودکار در تلفن های خود شوند. پخش picture-in-picture و ثبات اتصال بهبود یافته است.

آپدیت گوشی‌های پیکسل ۶ و ۶ ‌پرو منتشر شد - 5G Pixel 6 and Pixel 6 Pro both receive their first update check out which features will beدر حالی که Pixel 3 و Pixel 3 XL این آپدیت را دریافت نمی‌کنند و پشتیبانی خود را از دست داده‌اند، Google آخرین به‌روزرسانی را در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ به دارندگان این دو مدل ارائه خواهد داد، چیزی که به‌طور مشابه در گذشته برای Pixel 2 و Pixel 2 XL انجام شد، درست در سالی که پیکسل‌های نسل دوم به پایان عمر  رسیدند.

تاریخ انتشار آپدیت امنیتی گوشی‌های پیکسل ۶ و ۶ ‌پرو در ۵ نوامبر (۱۴ آبان) است و پنج آسیب پذیری و قرار گرفتن در معرض (CVE) رایج، برای خود خط پیکسل گنجانده شده است. سه مورد از آنها مربوط به تراشه امنیتی Titan-M هستند در حالی که دو مورد دیگر به دوربین و درایور GPU مربوط هستند. شدت مسائل از بحرانی تا زیاد و متوسط ​​متغیر است.

برای به‌روزرسانی گوشی‌های پیکسل ۶ و ۶ ‌پرو، به تنظیمات > سیستم > به‌روزرسانی سیستم بروید.

آپدیت گوشی‌های پیکسل ۶ و ۶ ‌پرو منتشر شد - google pixel 6 6 pro 5

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید