تداخل اتصال 5G با ماهواره‌های قدیمی پنتاگون!

تداخل اتصال 5G با ماهواره‌های قدیمی پنتاگون!ساخت یک شبکه 5G زمینی می‌تواند با ماهواره‌های قدیمی مورد استفاده توسط وزارت دفاع ایالات متحده تداخل اتصال 5G با ماهواره‌های قدیمی پنتاگون ایجاد کند. خطرات احتمالی در گزارش آکادمی ملی علوم آمریکا (NAC) ذکر شده است.

تداخل اتصال 5G با ماهواره‌های قدیمی پنتاگون

تداخل اتصال 5G با ماهواره‌های قدیمی پنتاگون!

Voennoye Obozreniye می‌نویسد که Ligado Networks در حال آماده‌شدن برای شروع راه‌اندازی سیستم 5G خود در ماه آینده است، اما وزارت دفاع نسبت به این موضوع ابراز نگرانی کرده است.

گزارش NAC نشان می‌دهد که ماهواره‌ها ممکن است تداخل اتصال 5G را تجربه کنند. ما نه تنها در مورد ماهواره های پنتاگون، بلکه ۱۴ آژانس فدرال دیگر ایالات متحده صحبت می‌کنیم.

تداخل اتصال 5G با ماهواره‌های قدیمی پنتاگون!

جوردن حسین سخنگوی این سازمان گفت که نتیجه‌گیری متخصصان NAC با اعتراض آژانس‌های فدرال و نگرانی‌های ایریدیوم مطابقت داشته و تداخل اتصال 5G با ماهواره‌های قدیمی پنتاگون موضوعی جدی است.

طبق گزارش دانشمندان، برای اکثر گیرنده‌های تجاری، ناوبری و GPS سلولی، شبکه Ligado 5G تداخل ایجاد نخواهد کرد. خود Ligado Networkd به Defence News گفته است که احتمالا فقط قدیمی‌ترین و ضعیف‌ترین دستگاه‌هایی که طراحی شده‌اند در ارتباط با راه‌اندازی شبکه نیاز به ارتقا داشته باشند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید