نسخه 4جی تلفن Galaxy S21 FE سامسونگ در کار نیست

نسخه 4جی تلفن Galaxy S21 FE سامسونگ در کار نیست

عرضه تلفن Galaxy S21 FE برای سامسونگ نسبتاً مشکل ساز بود. تلفن Galaxy S21 FE در ژانویه 2022 پس انتشار شایعات فراوان در نهایت معرفی و عرضه شد. زمانی شاهد عرضه این مدل بودیم که اندکی بود سری گلکسی اس 22 معرفی و عرضه شدند. بنابراین در یک تاریخ نه چندان مناسب سامسونگ تصمیم گرفت پرچمدار اقتصادی خود را از سری اس 21 معرفی و عرضه کند.

با این حال پیشتر شایعاتی به گوش رسیده مبنی بر اینکه کره‌ای‌ها قصد دارند یک نسخه ارزان‌تر از اس 21FE را با پشتیبانی شبکه 4G و پردازنده میان رده معرفی کنند. به شکلی که افراد بتوانند از یک میان رده قدرتمند با همان عنوان پرچمدار برخوردار شوند.

به تازگی نسخه جدیدی از Galaxy S21 FE با شماره مدل SM-G990B2 در کنسول Google Play رویت شد که صراحتا همان نسخه 5G بوده و خبری از یک نسخه 4G با پردازنده Snapdragon 720G نیست. گلکسی اس 21FE با چیپ مشابه سری اس 21 یعنی اسنپدراگون 888/Exynos 2100 به فروش خواهد رسید.

نسخه 4جی تلفن Galaxy S21 FE ممکن است عرضه نشود

هم قیمت آن را به گزینه ای نه چندان رقابتی تبدیل کرد. با این حال، طبق شایعات اخیر، سامسونگ می خواست حداقل یکی از این دو مشکل را با نسخه “جدید” گوشی برطرف کند و مشخصات میان رده را مطرح کند. اما در حالی که در ابتدا به نظر می رسید که این تلفن فقط از اتصال 4G برخوردار است، شواهد جدید ما را گیج می کند.

البته این احتمال وجود دارد با لیست اشتباهی مواجه باشیم. ممکن است همچنان یک نسخه 4جی با چیپ اسنپدراگون 720G یا 888 در نظر گیرد، اما دقیقا مشخص نیست. بنابراین تا زمانی که سامسونگ خود این محصول را رسما معرفی نکرد، نباید به شایعات اکتفا نمود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید