دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی گلکسی S23 Ultra یک حسگر جدید است

دوربین 200 مگاپیکسلی گلکسی S23 Ultra یک حسگر جدید است

گوشی گلکسی S23 Ultra مجهز به یک دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی خواهد شد و این نخستین باری است که سامسونگ در محصول خود یک دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی به کار می‌گیرد؛ حسگر بزرگ و با کیفیتی که در سری گلکسی اس بعدی جای خواهد گرفت.

Ice Universe فاش کرد که این مانند چیزی که سامسونگ تاکنون اعلام کرده است نخواهد بود. آخرین سنسور ۲۰۰ مگاپیکسلی که سامسونگ رونمایی کرد، سنسور HP3 نام داشت. موتورولا برای اولین بار در Edge 30 Ultra از حسگر HP1 پاییز گذشته، استفاده خواهد کرد، در حالی که گلکسی S23 ظاهراً از یک نسخه مناسب سنسور HP3 استفاده خواهد کرد. زمان تولید انبوه این گوشی در فصل زمستان امسال خواهد بود.

گوشی گلکسی S23 Ultra یک گزینه حرفه‌ای

دوربین 200 مگاپیکسلی گلکسی S23 Ultra یک حسگر جدید است

باید بیان داشت که وجود حسگر ۲۰۰ مگاپیکسلی در گوشی گلکسی S23 Ultra بدان معنا بوده که باید شاهد مشخصات پرچمدار دیگری هم باشیم، همچون همیشه.

جادوی پیکسل‌بندی به اندازه پیکسل خیره‌کننده در چنین دوربینی با رزولوشن بالا منجر می‌شود و سامسونگ ثابت کرد که می‌تواند بسیاری از مشکلاتی را که سنسورهای دوربین حرفه‌ای با پیکسل‌های کوچک نشان می‌دهند با لنزهای ۱۰۸ مگاپیکسلی خود عملی سازد، بنابراین ما نمی‌توانیم منتظر بمانیم تا ببینیم دوربین گلکسی S23 Ultra چه توانایی‎‌هایی خواهد داشت. انتظار داریم Galaxy S23 Ultra یک گزینه ارتقایافته نسبت به نسل فعلی باشد. به هر حال باید منتظر اخبار بیشتری باقی ماند.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید