اپل مشکلات نمایشگر ۱۲۰ هرتزی در برنامه های third-party را به زودی برطرف خواهد کرد

اپل مشکلات نمایشگر ۱۲۰ هرتزی در برنامه های third-party را به زودی برطرف خواهد کرد - gsmarena 002 22با معرفی آیفون 13 Pro و آیفون Pro Max، اپل سرانجام استفاده از نمایشگر ۱۲۰ هرتزی را در محصولات خود پیاده‌سازی کرد. برای بهینه‌سازی هرچه بیشتر مصرف باتری در آیفون‌های جدید، به‌کارگیری این ویژگی در iOS با آنچه در آیپدها دیده بودیم متفاوت است. اما این تغییر رویه با مشکلاتی نیز مواجه شده است. شرکت مشهور آمریکایی قول داده است که به‌زودی با ارائه یک بروزرسانی این مشکلات را حل خواهد کرد.

نمایشگر ۱۲۰ هرتزی

مشکل نمایشگر ۱۲۰ هرتزی در برنامه‌های third-party

بسیاری از برنامه‌های third-party روی فرکانس ۶۰ هرتز تنظیم شده‌اند. این برنامه‌ها تنها برای اجرای برخی انیمیشن‌های خاص روی فرکانس ۱۲۰ هرتز قرار می‌گیرند. مشکلی که در نمایشگر ۱۲۰ هرتزی آیفون‌های جدید به وجود آمده این است که برخی از این انیمیشن‌ها به اجبار روی فرکانس ۶۰ هرتز اجرا می‌شوند. حال انتظار داریم این مشکل در بروزرسانی بعدی حل شود.

اپل پیش از این با انتشار سندی برای توسعه دهندگان توضیح داده بود که چگونه قابلیت ProMotion در iPhone 13 Pro و iPhone 13 Pro Max را برای برنامه‌های خود فعال کنند. همچنین لیستی از نرخ‌‌های نوسازی و زمان‌بندی‌های پشتیبانی شده را نیز ارائه کرده بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید