نمایشگر 120 هرتزی اپل در نسل بعدی آیپد مینی در دسترس خواهد بود!

 نمایشگر 120 هرتزیبر اساس گزارشی از یک انجمن کره‌ای، نمایشگر 120 هرتزی اپل (ProMotion) برای نسل بعدی آیپد مینی درحال آزمایش است. گفته می‌شود این نمایشگر 120 هرتزی اپل ۸.۳ اینچ دارد و توسط سامسونگ تولید می‌شود. البته ظاهرا با نسخه بعدی آیپد مینی اپل معرفی خواهد شد.

نمایشگر 120 هرتزی اپل در نسل بعدی آیپد مینی در دسترس خواهد بود! - gsmarena 001 6آیپد مینی نسل ششم به اصطلاح دارای «اسکرول ژله‌ای» بوده، این اصطلاح به این معنی است که صفحه نمایش iPad mini (در جهت افقی) به صورت کلی با اسکن موقعیت به حالت عمود بر سطح چرخش می‌کند، ولی هنگام استفاده کاربر در جهت عمودی، تبلت دچار خطا شده و دیرتر تغییر حالت می‌دهد.

اگر از iPad mini استفاده کنید متوجه این موضوع خواهید شد. اپل این عملکرد ژله‌ای را عادی نامید، اگرچه بسیاری از کاربران مخالف بودند و نمایشگر 120 هرتزی اپل (ProMotion) مطمئنا به رفع این مشکل کمک خواهد کرد.

نمایشگر 120 هرتزی اپل در نسل بعدی آیپد مینی در دسترس خواهد بود! - 144061 tablets hands on apple ipad 97 2018 initial review pencil time image1 kuefzt0cgyگفته می‌شود که سخت‌ افزار نسل بعدی آی‌پد مینی نسبت به مدل فعلی با تراشه A15 Bionic، و رم ۴ گیگابایتی و حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی در نسخه پایه، بدون تغییر عرضه خواهد شد.

همچنین باید منتظر افزایش قیمت اولیه باشیم. به خاطر داشته باشید که این اطلاعات از یک منبع تایید نشده است و همچنین خیلی زود است که در مورد آی‌پد مینی جدید صحبت کنیم، زیرا آی‌پد فعلی کمی بیش از یک ماه پیش منتشر شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید