فن Smart Standing 2 شیائومی با پشتیبانی از کنترل صوتی به بازار آمد

فن Smart Standing 2 شیائومی با پشتیبانی از کنترل صوتی به بازار عرضه شدشیائومی به تازگی از یک محصول جدید در هند رونمایی کرده است. این محصول نه یک گوشی هوشمند است و نه یک ابزار پوشیدنی هوشمند مانند ساعت؛ بلکه یک دستگاه جدید به نام  Smart Standing fan 2 یا همان فن ایستاده هوشمند شیائومی ۲ برای خانه‌های هوشمند می‌باشد. لازم به ذکر است بدانید که این دستگاه از کنترل صوتی پشتیبان می‌کند و همانطور که از نام آن پیداست، این دستگاه یک فن ایستاده است که با هدف خنک‌‌سازی خانه‌ها ساخته شده است.

غول فناوری چینی به لطف موتور بی‌صدا BLDC، دستگاهی ساخته است که با نسیم طبیعی‌ای به خنک‌شدن فضا کمک می‌کند، شیائومی این محصول را با نام «هوشمند آرام، خنک آرام» به بازار عرضه می‌کند. علاوه بر این‌ها، از دیگر ویژگی‌های خاص این دستگاه می‌توان به طراحی خاص خود فن اشاره کرد؛ طراحی این دستگاه بسیار منحصر به فرد بوده و تیغه‌ای به شکل ۷+۵ دارد، همچنین این فن هوشمند جریان هوای ۳ بعدی را هم با حدود ۱٠٠ درجه سرعت ارائه می‌دهد.

طراحی فن Smart Standing 2

این فن هوشمند، سبک بوده و فقط ۳ کیلوگرم وزن دارد و همچنین در استفاده از این فن ایستاده هوشمند، شما می‌توانید حالت پایه آن را به دلخواه خود، کم یا زیاد کنید. فن Smart Standing 2 شیائومی با حداقل میزان نویز یعنی ۳۰.۲ دسی بل کار می‌کند و این در حالی است که حداکثر میزان نویز جریان هوا به ۵۵.۸ دسی بل می‌رسد. این فن هوشمند یک الگوریتم هوشمند دارد که با استفاده از آن می‌تواند نسیم طبیعی را شبیه‌سازی کند.

فن Smart Standing 2 شیائومی با پشتیبانی از کنترل صوتی به بازار آمد - fgq 696x586 1همانطور که در بالا گفته شد، فن Smart Standing Fan 2، قابلیت استفاده از ۱۰۰ سطح سرعت دارد که می‌توان آن را از طریق برنامه خانگی شیائومی کنترل کرد. قابل ذکر است که این فن هوشمند ایستاده هم از دستیار گوگل یا آمازون الکسا و هم از کنترل‌های صوتی پشتیبانی می‌کند. به عبارت دیگر، می‌توان آن را به  Smart Hub خانه متصل نموده و از راه دور کنترل کرد. برای تمیز کردن این فن هوشمند می‌توانید در ۶ مرحله‌ قطعات آن را جدا کرده و به راحتی تمیز کنید.

خرید فن Smart Standing 2 شیائومی

هم اکنون فن Smart Standing 2 شیائومی برای خرید شما در دسترس بوده و به قیمت ۵۹۹۹ روپیه ( تقریباً ۷۵ دلار آمریکا) در وب‌سایت رسمی Mi India به فروش می‌رسد.فن Smart Standing 2 شیائومی با پشتیبانی از کنترل صوتی به بازار عرضه شد

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید