۵ Power-Up کاربردی Trello که هر دانش آموزی باید از آن استفاده کند

۵ Power-Up کاربردی Trello که هر دانش آموزی باید از آن استفاده کند - Person using Trello on a laptopترلو یا Trello  یک برنامه بسیار مفید برای برنامه ریزی و منظم سازی کارهای روزانه و یا کارهای مربوط به مشاغل است. آیا از Trello بیشترین بهره را می‌برید؟ با ویژگی‌های Power-Up مناسب، می‌توانید تکالیف مدرسه و دانشگاه را آسان‌تر از آنچه فکر کنید، پیش ببرید. می توانید پروژه‌های گروهی را هماهنگ کنید، برنامه‌های دانش آموزی خود را مدیریت کنید و حتی اوقات فراغت بیشتری داشته باشید. بنابراین در این مقاله قصد داریم چند Power-Up مناسب از Trello را به شما معرفی کنیم.

تقویم

۵ Power-Up کاربردی Trello که هر دانش آموزی باید از آن استفاده کند - Calendar Power Upاستفاده از Power-Up تقویم در Trello به عنوان یک برنامه‌ریز ضروری است. این ویژگی تمام کارت‌های دارای تاریخ سررسید را می‌گیرد و آنها را در یک تقویم نمایش می‌دهد. همچنین می‌توانید کارت‌ها را از این نما باز کرده و ویرایش کنید. سعی کنید تاریخ امتحان و مهلت تعیین تکلیف خود را اضافه کنید. به این ترتیب می‌توانید تمام تکالیف خود را به ترتیب ببینید، بنابراین تعیین اولویت‌های کارآمد بسیار آسان‌تر خواهد بود.

تکرار کننده کارت

۵ Power-Up کاربردی Trello که هر دانش آموزی باید از آن استفاده کند - Card Repeater Power Up
شما می‌توانید از این Power-Up برای در جریان ماندن از فعالیت های روزانه استفاده کنید. به عنوان مثال، کلاس درس، مراقبت از خود، و کارهای خانه. این ویژگی در Trello با ایجاد خودکار کارت در زمان ارزشمند شما صرفه جویی می‌کند. هنگامی که یک Repeat اضافه می‌کنید، یک کپی از کارت مورد نظر در یک لیست مشخص در فواصل زمانی معین ایجاد می‌کند.

بهتر است از Repeats در کارت‌هایی استفاده کنید که نیازی به نمایش در تقویم ندارند. این موضوع به این دلیل است که اگر کارت دارای سررسید باشد، با تکرار کارت، تاریخ سررسید به‌روزرسانی نمی‌شود. برای ایجاد تکرار با تاریخ‌های پویا، به جای آن از یک Rule استفاده کنید.

ابتدا یک برچسب جدید بدون رنگ ایجاد کنید و آن را تکرار کنید. سپس منوی Automation را باز کرده و Rules را انتخاب کنید. سپس یک Rule جدید اضافه کنید. تنظیم Trigger: زمانی که تاریخ سررسید کامل روی کارت با برچسب تکرار مشخص شده است.

بعد، دو Action را تنظیم کنید. اولین مورد این است که کارت را به بالای لیست [LIST NAME] منتقل کنید. دومین اقدام این است که تاریخ سررسید را روی [TIME] تنظیم کنید. یک بازه زمانی مناسب، مانند دوشنبه آینده را انتخاب کنید.

 TeamGantt

۵ Power-Up کاربردی Trello که هر دانش آموزی باید از آن استفاده کند - TeamGantt Power Up
TeamGantt دیگری با نام Power-Up در Trello وجود دارد که بسیار کاربردی است. این ویژگی ارتباط بین بخش‌های مختلف یک پروژه گروهی را نشان می‌دهد. از آنجایی که پروژه‌های دانشجویی اغلب با ضرب‌الاجل‌های فشرده مواجه هستند، توصیه می‌کنیم آنها را با نمودار گانت ساده کنید. با TeamGantt، می‌توانید یک زمان را برای تکالیف گروهی بعدی خود تنظیم کنید. این زمان به همه اعضای گروه اجازه می‌دهد تا به راحتی جدول زمانی، سررسید و پیشرفت را پیگیری کنند.

با ساختن یک تابلو برای پروژه خود و اضافه کردن قسمت هر فرد به عنوان کارت شروع کنید. سپس Power-Up را دریافت کنید. برای اضافه کردن آن به یک حساب TeamGantt رایگان نیاز دارید. از تنظیم خودکار برای اضافه کردن تابلوی پروژه خود استفاده کنید، سپس پیوندهای دعوت را برای همکلاسی‌های خود ارسال کنید.

TeamGantt خلاصه‌ای از پروژه را در نمای کارت نشان می‌دهد. می‌توانید با یک کلیک به صفحه کامل پروژه TeamGantt بروید. TeamGantt در Trello به شما اجازه می‌دهد تا جدول زمانی، وابستگی ها و موارد دیگر را مدیریت کنید. برای گزینه‌های بیشتر باید، به طرح برتر ارتقا دهید.

Activity Power-Up

۵ Power-Up کاربردی Trello که هر دانش آموزی باید از آن استفاده کند - Activity Power Up Timer
Activity Power-Up یک کرونومتر به کارت‌های شما اضافه می‌کند. این کرنومتر به شما کمک می‌کند تا تکنیک‌های بهره وری عالی را در برد Trello خود اعمال کنید. به عنوان مثال، می توانید از آن برای مسدود کردن زمان یا تکنیک Pomodoro استفاده کنید.

برای ارزیابی نحوه گذراندن زمان، از گزینه Export برای ایجاد گزارش مایکروسافت اکسل از همه تایمرها استفاده کنید. این قابلیت به شما امکان می‌دهد، ببینید زمان در چه مسیری استفاده شده است. با داشتن این اطلاعات، می‌توانید زمان از دست رفته را مدیریت کنید. داشتن ایده‌ای دقیق از مدت زمانی که کارها طول می‌کشد به شما کمک می‌کند تا ضرب الاجل‌های خود را رعایت کنید.

 مدیریت فایل

۵ Power-Up کاربردی Trello که هر دانش آموزی باید از آن استفاده کند - File Manager for Trello Power Up 1مدیریت فایل که فایل‌ها و پیوندهای مختلف را روی یک تابلوی دانشجویی نشان می‌دهد یکی از مهم‌ترین بخش‌های ترلو است.این Power-Up به شما کمک می‌کند تمام اسناد و وب سایت‌هایی را که به عنوان دانش آموز یا دانشجو استفاده می‌کنید، پیگیری کنید.

با این ویژگی می‌توانید همه چیز را در یک مکان نگه دارید. همچنین تمام پیوست‌های شما در یک لیست سازماندهی می‌شود. شما می‌توانید لیست را بر اساس فیلترهای مختلف، مانند لیستی که در آن قرار دارد یا نوع فایل، مرتب کنید. همچنین می‌توانید پیوست‌ها را باز یا حذف کنید. یافتن سریع اسناد نیز می‌تواند در وقت شما صرفه جویی کند.

File Manager یک Power-Up برتر در طرح اشتراکی است، اما اگر برای استفاده از آن مطمئن نیستید، می‌توانید این ویژگی را برای یک دوره آزمایشی رایگان هفت روزه امتحان کنید. اگر نسخه آزمایشی شما تمام شود، Power-Up از کار می‌افتد، اما هزینه‌ای از شما دریافت نمی‌شود.

کلام آخر

با پاور آپ‌های مناسب، Trello می‌تواند زندگی دانشجویی و دانش آموزی خود را بسیار آسان تر کنید. از این گذشته، وقتی لازم نیست تمام وظایف خود را به صورت دستی مدیریت کنید، زمان را برای فعالیت‌های دیگر آزاد می‌کنید. به علاوه، Power-Upها تنها آغاز اتوماسیون هستند. همچنین می‌توانید دکمه‌ها و قوانین سفارشی ایجاد کنید تا سرعت کارها را بیشتر کنید. تمام گزینه‌ها را بررسی کنید و زندگی دانشجویی و دانش آموزی خود را بهینه کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید