یوتیوبری تبدیل گلکسی زد فولد 4 به گوشی ویندوزی را نشان داد!

یوتیوبری تبدیل گلکسی زد فولد 4 به گوشی ویندوزی را نشان داد!سامسونگ گلکسی زد فولد 4 که به تازگی منتشر شده است، می‌تواند عملکرد خوبی داشته باشد. یک متخصص فناوری، ویدئویی در یوتیوب منتشر کرده است که در آن توضیح می‌دهد که چگونه آخرین پرچم‌دار تاشو سامسونگ را به یک ویندوزفون تبدیل کرده است.

مارک اسپورل از ترکیب دو لانچر اندروید و روتین بیکسبی برای رسیدن به هدف خود استفاده کرد و نتایج تا حدودی نویدبخش تطبیق پذیری گلکسی زد فولد 4 است.

گلکسی زد فولد 4 و زد فلیپ 4 به تازگی با اجزای بهبودیافته از نسل اول گوشی‌های تاشو سری Z در دسترس قرار گرفته‌اند. ویدئوی یوتیوب نشان می‌دهد که چگونه این متخصص فناوری، صفحه‌نمایش داخلی تاشوی جدید خود را به یک رایانه شخصی ویندوزی تبدیل کرده است.

این فرآیند نشان داد که یک تلفن تاشو در هنگام بسته شدن دارای کاشی‌های ویندوزفون است و کاشی‌ها قابل تنظیم هستند و مطابق با آنچه در یک Windows Phone معمولی انتظار دارید، مطابقت دارند. علاوه بر این، Spurrel قادر به ایجاد دسترسی سریع به سایر عملکردها مانند دوربین بود.

یوتیوبری تبدیل گلکسی زد فولد 4 به گوشی ویندوزی را نشان داد! - 016 handsصفحه‌نمایش داخلی تغییر شکل‌یافته گلکسی زد فولد 4 دارای محیط دسکتاپ ویندوز ۱۰ با میانبرها و منوی شروع است. ویجت‌های ساعت، تقویم و سایر تنظیمات در گوشه پایین سمت چپ قرار دارند. همچنین یک پنل کامل برای تنظیمات و اعلان‌ها وجود دارد.

با همه‌ی این‌ها، این متخصص خاطرنشان کرد که این تغییرات تکامل‌ یافته نیست، زیرا لانچرها دائما در تلفن عوض می‌شوند. با این حال، مطمئناً یک نقطه شروع عالی است و او می‌تواند به طور قابل توجهی روند را برای کارایی بیشتر بهبود بخشد. 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید