چرا فیلم Scream 2022، عنوان Scream 5 به خود نگرفت؟!

Scream 2022کوین ویلیامسون یک فیلم‌نامه‌نویس آمریکایی است، او خالق آثاری معروف در زمینهٔ فیلم‌های ترسناک است که می‌توان به جیغ (Scream) و خاطرات خون‌آشام اشاره کرد. این فیلم‌نامه‌نویس در ادامه توضیح می‌دهد که چرا قسمت جدید فیلم Scream 2022 با عنوان Scream 5، علیرغم جایگاه آن با توجه به فصل‌های گذشته، نامگذاری نشده است.

علت تغییر نام فصل جدید Scream 2022

در ۲۵ سالی که اولین فیلم وس کریون(کارگردان و تهیه کننده برخی از فصل های Scream ۱,۲,۳,۴) منتشر شد، طرفداران به این ایده عادت کرده‌اند که Ghostface قاتل، به راحتی نابود نمی‌شود. در طول مجموعه ۴ فصلی Scream، فصل‌ها همیشه به استثنای آخرین سری، با ترتیب عددی مشخص می‌شدند.

کوین ویلیامسون به طور کاملا واضح بیان نکرد که چرا قسمت پنجم این مجموعه محبوب، Scream 5 نامیده نمی‌شود ولی اظهار کرد:

فصل جدید Scream 2022 از گروه شگفت انگیزی از بچه‌ها و استعدادهای جوان تشکیل شده که شخصیت‌های بسیار فوق‌العاده‌ای هستند، در اواسط داستان از صفحه نمایش خارج می‌شوند و جای خود را به شخصیت‌های بالغ ما که اغلب بزرگسال‌اند، می‌دهند. بازیگران قدیمی به نظرم عالی هستند و واقعاً بسیار خوب کار می‌کند.

ممکن است ویلیامسون عنوان جدید را به علت جایگزینی بازیگران انتخاب کرده باشد، اما سردرگمی کلی که ایجاد کرده برای دیگران کمی آزار دهنده است. صرف نظر از میزان محبوبیت یا عدم استقبال فیلم در زمان اکران، اکنون نقدهای غیر رسمی در مورد 2022 Scream شنیده می‌شود و در نتیجه، آخرین فصل 2022 Scream به احتمال دارد با عنوان اصلی ظاهر شود.

Scream 2022چندان رایج نیست که نام فیلم معروفی که دارای حق امتیاز با فصل‌های متعدد است به طور ناگهانی به عنوان اصلی برگردد، این امر معمولاً فقط در مورد راه‌اندازی مجدد برخی آثار انجام می‌شود در حالیکه در مورد آخرین فصل 2022 Scream صدق نمی‌کند.

فیلم Scream از همان ابتدای آغاز خود در هاله‌ای از ابهام قرار داشت، روندی که باعث شد تا طرفداران را به حدس و گمان وا دارد که کدام بازیگران در این فصل حضور دارند و حتی نمی‌توانند حدس بزنند که چه داستانی در مقابل چشمان آنها رقم میخورد، کمتر از سه ماه به اکران فیلم Scream 2022 در سینماها باقی مانده و تصاویر، پوستر و تریلر نسبتاً کمی از این فصل منتشر شده است.

چرا فیلم Scream 2022، عنوان Scream 5 به خود نگرفت؟! - scream 2022.jpgمتأسفانه، ویژگی متمایز کننده‌ فصل جدید Scream 2022 و سناریویی که باعث تغییر نام Scream 5شده، ناشناخته مانده است و باید منتظر اکران اصلی این فیلم باشیم تا به تغییر نام Scream پی ببریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید