نمایش پرچمداران گلکسی اس ۲۳ سامسونگ در رندرهای جدید

گلکسی اس ۲۳ سامسونگتصاویر جدیدی از گوشی‌های پرچمدار آینده‌دار سامسونگ گلکسی اس ۲۳ و گلکسی اس ۲۳ پلاس در وب منتشر شده است. یکی از رندرها توسط اینسایدر معروف آیس یونیورس منتشر شده است. در تصویر گلکسی اس ۲۳ سامسونگ به رنگ آبی و روی آن نوشته بود: «اگر گلکسی اس ۲۳ اینگونه باشد، آیا آن را دوست خواهید داشت؟».

تاریخ عرضه و جزئیات گلکسی اس ۲۳ سامسونگ

آیس یونیورس امروز نوشت که دوربین گلکسی اس ۲۳ سامسونگ، حداقل در سه زمینه می‌تواند ما را شگفت‌زده کند؛ چیزی در مورد جزئیات گزارش نشده است، اما می‌توان فرض کرد که ما در مورد جزئیات تصاویر گرفته شده با استفاده از سنسور جدید ۲۰۰ مگاپیکسلی در گلکسی اس ۲۳ اولترا خواهد بود و عکس‌های شب فوق‌العاده‌ صحبت می‌کنیم. همچنین اخیراً شایعاتی مبنی بر اینکه گلکسی اس ۲۳ سامسونگ می‌تواند از حالت تثبیت بهبود یافته‌ای مانند حالت اکشن در آیفون ۱۴ برخوردار شود، منتشر شده است.

نمایش پرچمداران گلکسی اس ۲۳ سامسونگ در رندرهای جدید - 1667756216 932 If the Galaxy S23 is like this will you likeرندرها، تصاویری از ویدیوی مفهومی هستند و علیرغم تمام مفهومی بودن آن، تا حد امکان می‌توان تصاویر را به واقعیت نزدیک دانست: نویسندگان خاطرنشان می‌کنند که مدل‌های سه بعدی بر اساس آخرین شایعات و درزها، یعنی رندرهای دو بعدی ساخته شده‌اند.

در همین حال، لازم به ذکر است که گلکسی اس ۲۳ به زودی عرضه نخواهد شد: طبق آخرین اطلاعات یک منبع کره‌ای، اولین نمایش در هفته اول فوریه ۲۰۲۳ انجام می‌شود و فروش آن از حدود ۱۷ فوریه آغاز می‌شود.

نمایش پرچمداران گلکسی اس ۲۳ سامسونگ در رندرهای جدید - 1667756214 268 If the Galaxy S23 is like this will you likeآیس یونیورس یکی از اولین منابعی بود که در مورد گوشی‌های هوشمند با صفحه‌نمایش آبشاری، بریدگی آیفون X، طراحی جدید آیفون 14 و سنسور تصویر ۲۰۰ مگاپیکسلی سامسونگ صحبت کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید