قابلیت Video Unblur گوگل ممکن است با پیکسل ۸ معرفی شود

بر اساس گزارش جدید 9to5Google، گوگل در حال آماده‌سازی قابلیت Video Unblur خود است و احتمالاً آن را برای اولین بار با پیکسل ۸ معرفی می‌کند. همانطور که احتمالاً می‌دانید، این ویژگی اساساً همان چیزی است که در Photo Unblur می‌بینیم، اما با این تفاوت که بر روی ویدیوها اعمال می‌شود.

قابلیت Video Unblur گوگل می‌تواند در اواخر امسال با سری پیکسل ۸ معرفی شود

گوگل سال گذشته Photo Unblur را همراه با سری پیکسل ۷ معرفی کرد. این ویژگی هنوز در انحصار سری پیکسل ۷ است و به نظر می‌رسد که Video Unblur می‌تواند با پرچمداران امسال گوگل معرفی شود.

یک منبع اطلاعاتی تغییراتی را در فایل APK نسخه جدید اپلیکیشن Google Photos مشاهده کرده است. آنها ویژگی Video Unblur را در این APK شناسایی کردند، زیرا توانستند رابط کاربری این قابلیت را مجبور کنند که در این اپلیکشن آشکار شود. با این حال، آنها تنها تا همین جا توانستند پیش‌روی کنند.

متأسفانه این ویژگی در حال حاضر کاربردی نیست. با این حال، چیزی که آنها فهمیدند این است که ما لایه‌های ویدیویی جدیدی دریافت خواهیم کرد که می‌توانید از آنها برای تغییر رنگ ویدیو استفاده کنید. Photo Unblur در واقع یک ویژگی واقعا مفید است، بنابراین داشتن چیزی مشابه آن برای ویدیوها عالی خواهد بود، البته تا زمانی که به اندازه کافی خوب عمل کند. نیازی به گفتن نیست، اما ساختن چنین چیزی برای ویدیوها بسیار دشوارتر است.

پیکسل ۸

توجه داشته باشید که کارشناسان 9to5Google فقط حدس می‌زنند که این قابلیت با سری پیکسل ۸ معرفی شود. دلیل آن هم عمدتاً بخاطر این است که Photo Unblur اولین بار در سری پیکسل ۷ معرفی شد.

احتمال اینکه گوگل در طول I/O ۲۰۲۳ در مورد این ویژگی صحبت کند اندک است

این احتمال وجود دارد که ما این ویژگی یا حداقل نوعی پیش نمایش از آن را حتی زودتر ببینیم. گوگل مانند سال‌های گذشته کنفرانس توسعه‌دهندگان I/O ۲۰۲۳ را در ماه می امسال برگزار می‌کند.

سال گذشته و در جریان مراسم I/O، گوگل طراحی سری پیکسل ۷ را تایید کرد. بنابراین، ممکن است امسال نیز نوعی پیش‌نمایش از این گوشی دریافت کنیم، و از کجا معلوم، Video Unblur نیز ممکن است نمایش داده شود. اگرچه گوگل به احتمال زیاد حرفی از این ویژگی تا زمان عرضه پیکسل ۸ نخواهد زد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید