قابلیت جدید و کاربردی واتساپ برای کاربران آیفون

پیام‌رسان واتساپ در آخرین به‌روزرسانی اپلیکیشن خود، پشتیبانی تصویر در تصویر را ارائه کرد و به کاربران این امکان را می‌دهد تا در حالی که کارهای دیگری را در آیفون خودشان انجام می‌دهند تماس ویدیویی خود را در یک پنجره کوچک ادامه دهند.

تا به حال، اگر در حین تماس ویدیویی واتساپ نیاز به انجام کاری روی تلفن خود داشتید، باید با سوایپ کردن از واتساپ خارج می‌شدید، که ویدیو را برای شخصی که با او صحبت می‌کردید متوقف می‌کرد.

واتساپ

از زمانی که این قابلیت جدید برای شما فعال شود، اگر از یک تماس ویدیویی به بیرون بیایید، به طور خودکار تماس در یک پنجره تصویر در تصویر کوچک می‌شود که حتی با انجام کارهای دیگر می‌توانید به مکالمه ویدیویی ادامه دهید.

واتساپ در ماه دسامبر اعلام کرد که در حال کار بر روی توسعه پشتیبانی از تصویر در تصویر است تا به کاربران واتساپ اجازه دهد همزمان با برقراری تماس ویدیویی، چند کار را انجام دهند و از برنامه‌های دیگر استفاده کنند.

تصویر در تصویر که در آیفون با iOS 14 معرفی شد، با برنامه‌هایی که محتوای ویدیویی پخش می‌کنند کار می‌کند، اما وقتی صحبت از برنامه‌های شخص ثالث می‌شود، توسعه‌دهندگان برنامه باید از این ویژگی پشتیبانی کنند.

نحوه استفاده از حالت تصویر در تصویر واتساپ در آیفون

آخرین به روز رسانی نسخه 23.3.77 چند پیشرفت قابل توجه دیگر را نیز به همراه دارد، از جمله توانایی اضافه کردن شرح در هنگام ارسال اسناد، و پشتیبانی اضافی برای موضوعات و توضیحات گروهی طولانی‌تر؛ واتس‌اپ می‌گوید که این ویژگی‌ها در هفته‌های آینده عرضه خواهند شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید