ساعت هوشمند Pixel Watch و ترکیب آن با FitBit

گجت پوشیدنی Pixel Watch ادغام عمیقی با FitBit دارد

به تازگی Evan Blass توییتر که از افشاگران مطرح فناوری بوده، برای وب سایت 91Mobiles تصویر جدیدی از گجت پوشیدنی Pixel Watch فاش کرده که اطلاعات جدیدی ارائه می‌دهد. رندر تازه انتشاریافته از سوی Evan Blass صفحه دایره‌ای ساعت را نشان دهد و بخش‌های دیگر در تصویر پیدا نیست. 

تصویر نشان می‌دهد گوگل برای ساخت این ساعت با Fitbit همکاری داشته زیرا رابط کاربری به شدت شبیه به محصولات این کمپانی است. بنابراین می‌توان پیش بینی کرد که Pixel Watch ادغام عمیقی با FitBit دارد. البته این موضوع عجیب نیست زیرا گوگل در سال ۲۰۱۹ خبر از خرید فیت بیت داد و در سال ۲۰۲۱ نیز خرید خود را نهایی کرد.

گجت پوشیدنی Pixel Watch در راه است

گجت پوشیدنی Pixel Watch ادغام عمیقی با FitBit دارد

گذشته از آن مشخص گشته که این ساعت با سیستم عامل WearOS 3.1 عرضه خواهد شد. رندر تازه فاش شده کاملاً با رندرهای لو رفته قبلی Pixel Watch مطابقت دارد، تصویری که لبه نمایشگر را کاملا گرد و تاج دیجیتالی ساعت را نشان می‌دهد.

گزارش شده است که رونمایی Pixel Watch در آینده نزدیک اتفاق خواهد افتاد، اما مشخص نیست در چه زمانی باید شاهد آن در بازارها باشیم. ما انتظار داریم در کنفرانس توسعه دهندگان Google I/O که قرار است در ماه آینده از ۱۱ تا ۱۲ می یا همان 21 تا 22 اردیبهشت برگزار شود، اطلاعاتی پیرامون این گجت پوشیدنی به بیرون درز پیدا کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید