ساعت جدید Huawei WATCH Ultimate در 23 مارس امسال رونمایی می‌شود

شرکت هواوی قصد دارد در 23 مارس امسال که مصادف است با 3 فروردین سال 1402، در طی رویداد معرفی محصولات جدید خود، از سری جدید ساعت‌های هوشمندی به نام Huawei WATCH Ultimate رونمایی کند. همچنین هواوی اعلام کرده است که در این مراسم شاهد رونمایی از گوشی‌های هوشمند سری P60 نیز خواهیم بود.

کمپانی هواوی پس از غلبه بر مشکلات فنی در سری‌های قبلی ساعت‌های هوشمند خود و بهبود برنامه‌های آن‌ها، اکنون قصد دارد ساعت WATCH Ultimate خود را به عنوان یک ساعت هوشمند پرچم‌دار به بازار عرضه کند.

Huawei WATCH Ultimate

مدیر اجرایی Huawei Terminal BG، آقای He Gang مدعی است پرچم‌دار جدید این کمپانی، می‌تواند فصل تازه‌ای را در زمینه دستگاه‌های پوشیدنی هوشمند برای عموم مردم آغاز کند. این ساعت با داشتن قابلیت‌ها و برنامه‌های کاربردی جدید، می‌تواند علاوه‌بر استفاده‌های عادی، در سفرهای کوهستانی و دریایی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

ساعت Huawei WATCH Ultimate، به لطف قاب‌بندی سفت و سخت و بادوامی که دارد، می‌تواند به راحتی در شرایط سخت محیطی نیز مورد استفاده قرار گیرد. این ساعت هوشمند که شعار تبلیغاتی آن «اکنون شروع کنید» است، می‌تواند از ارتباطات ماهواره‌ای نیز پشتیبانی کند، همچنین عمر طولانی باتری آن، این ساعت را به یک رقیب جدی برای ساعت‌های هوشمند مشابه کمپانی‌های دیگر تبدیل کند.

با این حال همچنان اطلاعات بیشتری راجب Huawei WATCH Ultimate، مانند قیمت احتمالی و جزئیات بیشتری از امکانات آن در دسترس نیست. رویداد 23 مارس می‌تواند پاسخ تمام سوالات ما را درباره این غول جدید دنیای ساعت‌های هوشمند را بدهد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید