تصاویر جدیدِ فیلم Downton Abbey، ورود شخصیت تازه‌ای را به این فیلم نشان داد

تصاویر جدیدِ فیلم Downton Abbey، ورود شخصیت تازه‌ای را به این فیلم نشان دادعکس‌های رسمی از دنباله فیلم Downton Abbey: A New Era، چهره‌های آشنا و همچنین یک شخصیت کاملا جدید را در صحنه، نمایش می‌دهند. نسخه اصلی سریال بریتانیایی ساخت ITV از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۵ پخش شد و داستان کراولی‌های اشرافی و کارکنانی که ثروت آنها به نسبت اربابان‌شان کم‌تر بود را در املاک روستایی خیالی Downton Abbey دنبال می‌کرد.

این نمایش تاریخی دوره‌ای را پوشش می‌دهد که از دهه ۱۹۱۰ شروع شد و تا دهه ۱۹۲۰ ادامه داشت، در ایالات متحده در PBS مورد توجه قرار نگرفت. پس از پایان این مجموعه، فیلمی با نام Downton Abbey در سال ۲۰۱۹ اکران شد. اکنون، دنباله فیلم Downton Abbey با بازگشت شخصیت‌های اصلی به‌همراه چند چهره جدید در راه است.

تصاویر جدیدِ فیلم Downton Abbey، ورود شخصیت تازه‌ای را به این فیلم نشان داد - Downton Abbey A New Era Edith Bertie and Tomدر عکس‌های رسمی از شخصیت‌های بازیگران بازگشته اصلی، از جمله رابرت کراولی از هیو بونویل و لیدی مری از میشل داکری، ظاهراً نقش‌های معمول خود را در صحنه از سر می‌گیرند. تصویر دیگری ادیت (لورا کارمایکل)، برتی (هری هادن-پاتون)، تام برانستون (آلن لیچ) و لوسی (توپنس میدلتون) را نشان می‌دهد که به سمت زمین بازی تنیس می‌روند.

یکی از ویژگی‌های قابل توجه تصاویر جدید، ظهور لورا هادوک از محافظان کهکشان است که در حال پیوستن به دنیای Downton است و می‌توان او را با سبکی پر زرق و برق از طریق یک خودروی قدیمی مشاهده کرد. نقش هادوک در داستان فیلم ناشناخته باقی مانده است، اما این بازیگر که متولد انگلیس است از در هر دو سوی اقیانوس اطلس تجربه دارد.

تصاویر جدیدِ فیلم Downton Abbey، ورود شخصیت تازه‌ای را به این فیلم نشان داد - Downton Abbey A New Era Robert and Mary.jpgلورا هادوک یکی از چندین نام بزرگی است که برای این دنباله به جمع بازیگران پیوسته است. در حالی که در اولین عکس‌های رسمی منتشر شده، دیده نمی‌شود، ستاره هانیبال، هیو دنسی و The Affair’s Dominic West، هر دو قرار است ظاهر شوند.

دنباله داستان ناشناخته باقی مانده است، اما به نظر می‌رسد که از قسمت ورودی قبلی، که شاهد استقبال کراولی از بازدید سلطنتی از Downton در سال ۱۹۲۷ بود، ادامه یابد. فیلم جدید توسط جولیان فلووز، خالق سریال اصلی نوشته و تهیه شده است و توسط سیمون کورتیس (کارگردان فیلم هفتهٔ من با مرلین و هنر رقص در باران) کارگردانی می‌شود.

تاریخ اکران فیلم  Downton Abbey: A New Era

در ابتدا تاریخ اکران برای کریسمس امسال برنامه‌ریزی شده بود، طرفداران بالاخره خواهند دید که چه اتفاقی برای Crawleys و کارکنان مرموز آن‌ها خواهد افتاد، وقتی که Downton Abbey: A New Era سال آینده در سینماها اکران شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید