برنامه تعمیر سلف سرویس اپل به کاربران اروپایی آیفون‌ها رسید

برنامه تعمیر سلف سرویسهنگامی که اپل در ماه آوریل برنامه تعمیر سلف سرویس خود را راه اندازی کرد، بسیاری از این اقدام غافلگیر شدند. در زمان راه‌اندازی، این برنامه فقط سری‌های آیفون ۱۳ و آیفون ۱۲ و آیفون SE (2022) را پوشش می‌داد، اما کمی بعد شامل مک نیز شد.

برنامه تعمیر سلف سرویس در دسترس هشت کشور اروپایی

امروز اپل اعلام کرد که برنامه تعمیر سلف سرویس از اقیانوس اطلس عبور کرده و به اروپا رسیده است. از ۶ دسامبر، مشتریان اپل در هشت کشور اروپایی – یعنی بلژیک، فرانسه، آلمان، ایتالیا، لهستان، اسپانیا، سوئد و بریتانیا – می‌توانند قطعات و دستورالعمل‌های اپل را از فروشگاه‌های تعمیر سلف سرویس اپل خریداری و دستگاه‌های خود را تعمیر کنند. 

دستگاه‌های پشتیبانی شده شامل سری آیفون ۱۳ و آیفون ۱۲ و همچنین برخی از نوت بوک‌های مک هستند. اگر می‌خواهید شکستگی پشت آیفون خود را بدون مراجعه به مراکز تعمیر کنید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که قطعات و ابزار لازم را سفارش دهید، سپس دفترچه راهنمای تعمیر و دستورالعمل‌های موجود در صفحه پشتیبانی اپل را به دقت بخوانید و شروع به بازی مهندسی گوشی‌های هوشمند کنید.

برنامه تعمیر سلف سرویس اپل به کاربران اروپایی آیفون‌ها رسید - 1960به گفته اپل، چیزی نمی‌تواند اشتباه پیش برود، زیرا همه قطعات و ابزارها تحت “تست گسترده برای اطمینان از بالاترین کیفیت، ایمنی و قابلیت اطمینان” قرار دارند. نکته جالب دیگر این است که اپل یک کیت تعمیر اجاره‌ای به ارزش ۴۹ دلار ارائه می‌دهد که شامل همه چیزهایی است که کاربر برای انجام تعمیر نیاز دارند. کیت یک هفته قبل از قطعات می‌رسد و باید پس از آن، به صورت رایگان ارسال شود. البته، اگر قصد دارید بیشتر اوقات به تنهایی تعمیرات را انجام دهید، می‌توانید کیت را خریداری کنید.

چند ماه پیش، طی پرسش و پاسخی مبنی بر اینکه آیا کاربران می‌خواهند گوشی خود را تعمیر کنند یا خیر، مشخص شد که بیش از ۵۷ درصد آماده انجام هر گونه تعمیرات لازم هستند و ۱۷ درصد دیگر فقط قصد دارند باتری را عوض کنند. با این حال، اپل خاطر نشان می‌کند که مردم همچنان باید از فروشگاه‌ها و مراکز تعمیر اپل دیدن کنند تا بهترین خدمات تعمیر ممکن را دریافت کنند. 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید