برنامه‌‎های تلفن همراه YouTube تنظیمات وضوح ویدیوی جدیدی دریافت می‌کنند

YouTube

YouTube تنظیمات جدیدی برای وضوح تصویر برنامه‌های Android و iOS خود شروع کرده‌است. تا پیش از این، یوتیوب لیستی از وضوح پخش فیلم را به همراه گزینه خودکار ارائه می‌کرد که به برنامه اجازه می‌داد، بسته به سرعت اتصال اینترنت شما به طور خودکار کیفیت فیلم را تنظیم کند. با ما در این خبر همراه باشید.

برنامه‌‎های تلفن همراه YouTube تنظیمات وضوح ویدیوی جدیدی دریافت می‌کنند - gsmarena 004 7 برنامه‌‎های تلفن همراه YouTube تنظیمات وضوح ویدیوی جدیدی دریافت می‌کنند - gsmarena 008 4

اما اکنون، در منوی Quality ویدئو، فقط چهار گزینه را مشاهده می‌کنید، خودکار، کیفیت تصویر بالا، صرفه جویی در داده به صورت پیشرفته. تنظیمات خودکار مانند گذشته است، در حالی که تنظیم کیفیت تصویر بالا از داده‌های بیشتری برای استریم با کیفیت بهتر استفاده می‌کند.

برنامه‌‎های تلفن همراه YouTube تنظیمات وضوح ویدیوی جدیدی دریافت می‌کنند - gsmarena 001 5 1 برنامه‌‎های تلفن همراه YouTube تنظیمات وضوح ویدیوی جدیدی دریافت می‌کنند - gsmarena 002 3 1

از طرف دیگر، بخش صرفه‌جویی در مصرف داده، داده کمتری مصرف می‌کند و باید وضوح تصویر را به ۴۸۰p کاهش دهد اما در عمل، پخش استریم برنامه را با کیفیت ۷۲۰p ادامه داد، بنابراین معتقدیم حتی اگر گزینه Data saver را انتخاب کنید، برنامه اگر اتصال اینترنت شما به اندازه کافی سریع باشد، پخش ویدیو را با وضوح بالا ادامه می‌دهد.

منوی Advanced جایی است که می‌توانید لیست وضوح فیلم برای پخش را پیدا کنید. اما لازم به ذکر است که تغییراتی که اعمال می‌کنید فقط در مورد ویدیوی فعلی انجام می‌شود ، اگرچه می‌توانید با رفتن به منوی Settings > Video quality preferences  کیفیت پیش فرض را برای همه فیلم‌ها تنظیم کنید. می‌توانید به صورت پیش فرض برای شبکه‌های تلفن همراه و Wi-Fi این قابلیت را تنظیم کنید.

با این وجود، نمی‌توانید وضوح مشخصی را به عنوان پیش فرض برای همه ویدیوها تنظیم کنید زیرا گزینه Advanced در فهرست تنظیمات کیفیت ویدیو در دسترس نیست. تنظیمات جدید از طریق سوئیچ سمت سرور فعال می‌شوند، بنابراین به روزرسانی برنامه به جدیدترین نسخه تضمینی برای گزینه‌های جدید نیست. اما طولی نمی‌کشد که YouTube این بخش را نیز کامل می‌کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید