ایربادز Ear 1 از برند Nothing به زودی معرفی خواهد شد

ایربادز Ear 1

کارل پی (Carl Pei) یکی بنیان‌گذاران شرکت وان پلاس سال گذشته از این کمپانی جدا شد و استارت آپ خود به نام Nothing را شروع کرد؛ برندی که هم‌اکنون تاریخ معرفی ایربادز Ear 1 را اعلام کرده است.

به نقل از Phone Arena، اولین پروژه برند Nothing چنان که به نظر می‌رسد به جای گوشی و تبلت، یک جفت هدفون بلوتوثی خواهد بود که تاریخ عرضه دقیق آن فعلا مشخص نیست. اما اعلام شده که در ماه آینده به صورت کامل معرفی خواهد شد. با این حال اگر به عکس منتشر شده از این محصول نگاه کنید، عملا هیچ چیز آن شبیه به یک ایربادز نیست.

ایربادز Ear 1 هدفونی کاملا متفاوت، حداقل در ظاهر!

ایربادز Ear 1

اگر به عکس این هدفون دقت کنید، مشخص است که برند Nothing فعلا قصد ندارد تا هیچ چیز را لو دهد. اما همین تصویر نشان می‌دهد که کشیدگی بلندی پایین این گجت وجود داشته و نقطه‌های رنگی قاعدتا جای قرار گرفتن آن در گوش هستند. این در حالی است که همان کشیدگی پایین این محصول، احتمالا جای باتری آن بوده و شاید ظرفیت بالای آن از ویژگی‌های اصلی ایربادز Ear 1 هنگام معرفی باشد!

پیش از انتشار تصویر فوق و این خبر نیز لازم به ذکر است که برند Nothing این مورد را تایید کرده بود که طراحی اولین محصول آن‌ها بر عهده Teenage Engineering خواهد بود. همچنین به گفته خود کارل پی، ظاهرا در ساخت این گجت از مواد شفاف استفاده شده تا طراحی آن بسیار خاص انجام شود. به علاوه، او اظهار کرده است که این محصول تنها قدم اول برای ساخت یک اکو سیستم از گجت‌های هوشمند با برند Nothing خواهد بود. با این حساب حتی در سال جاری نیز می‌توان انتظار ساخت و عرضه محصولات بیشتری از این شرکت را داشت.

به هر حال معلوم نیست که آیا ایربادز Ear 1 با یک طرح تازه و خاص موفق خواهد شد یا که نه، زیرا موفقیت یک نمونه جدید و متفاوت کاملا به میزان کاربردی بودن آن بستگی دارد. همچنین با عرضه این محصول، برند Nothing به میدان رقابت با سامسونگ، اپل و حتی نوکیا وارد شود!

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید