اپل نسخه ویژه AirPods Pro را برای جشن سال نو چینی معرفی کرد

اپل برای جشن گرفتن سال خرگوش نسخه ویژه‌ای از هدفون‌های بی‌سیم AirPods Pro خود را به مناسبت سال نو چینی عرضه کرده است.

AirPods Pro

نسخه ویژه با یک ایموجی خرگوش حک شده در جلوی کیس شارژ بی‌سیم ارائه می‌شود. علاوه بر این، یک ایموجی خرگوش قرمز نیز در کنار بسته‌بندی AirPods Pro چاپ شده است. نسخه  AirPods Pro سال خرگوش هم‌اکنون در وب‌سایت اپل موجود است و در تعدادی از فروشگاه‌های خرده‌فروشی موجودی محدودی خواهد داشت.

اپل گاهی اوقات نسخه‌های ویژه محصولات خود را منتشر می‌کند. به عنوان مثال، این شرکت نسخه قرمز آیفون، آی‌پاد و اخیراً اپل واچ را منتشر کرده است. با این حال، معمولاً این نسخه‌های محدود بیشتر با نام تجاری Beats این شرکت یافت می‌شوند.

AirPods Pro تنها نسخه ویژه دستگاه اپل نیست که این شرکت اخیراً منتشر کرده است. اپل همچنین نسخه ویژه‌ای از ردیاب AirTag خود را برای سال نو چینی منتشر کرد که مشتریان در صورت خرید مدل خاصی از آیفون می‌توانند آن را دریافت کنند.

برای دریافت نسخه ویژه AirTag، مشتریان باید آیفون ۱۲‌‌، آیفون ۱۳، آیفون ۱۳ مینی یا آیفون SE خریداری کنند. نسخه ویژه همچنین فقط برای ۳۰ هزار نفر اولی که آیفونی را خریداری می‌کنند که بخشی از تبلیغات است، در دسترس است. تبلیغات AirTag بین ۲ تا ۳ ژانویه ۲۰۲۳ اجرا می‌شود.

خارج از طراحی منحصر به فرد خود، نسخه محدود AirPods Pro همه ویژگی‌ها و عملکردهای مشابه AirPods Pro معمولی را ارائه می‌دهد. آن‌ها به حذف نویز فعال، حالت شفافیت و تناسب قابل تنظیم با سه اندازه نوک گوش سیلیکونی مجهز هستند. همچنین تا ۴.۵ ساعت زمان گوش دادن را با یک بار شارژ ارائه می‌دهند و می‌توانند با استفاده از کیس شارژ به صورت بی‌سیم شارژ شوند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید