اپل می خواهد سرویس اشتراک سخت افزاری برای آیفون داشته باشد

  اپل می خواهد سرویس اشتراک سخت افزاری برای آیفون داشته باشد

  شرکت اپل درصدد بوده تا بزودی سرویس اشتراک سخت افزاری را تدارک بیند تا مشتریان مشتاق خرید آیفون و آیپد از این سرویس کارآمد بهره گیرند.

  مارک گورمن از بلومبرگ گزارش داده که این سرویس شاید تا سال آینده ارائه شود. این اشتراک به افراد اجازه می‌دهد تا مشتریان به جای هزینه یکجا، ماهانه هزینه خرید محصولات اپل را پرداخت کنند. گورمن بیان داشت که این برنامه بزرگ‌ترین فشار اپل برای فروش تکراری خودکار است.

  طی سال‌های گذشته اپل سرویس‌های اشتراکی متعددی ارائه کرده که از جمله باید به Apple TV+، AppleCare و Apple Arcade اشاره کرد. پیشتر نیز این کمپانی چندی از سرویس‌های خود را با اپل وان ادغام نمود. ارائه سرویس اشتراک سخت افزاری از سوی اپل مسئله جالبی است و تاکنون شرکتی به استفاده چنین اشتراکی نپرداخته و ایده پرسودی برای کمپانی کوپرتینویی خواهد بود.

  سرویس اشتراک سخت افزاری اپل کارآمد و کم هزینه

  اپل می خواهد سرویس اشتراک سخت افزاری برای آیفون داشته باشد

  البته باید بیان داشت چنین ایده‌ای خرید محصولات اپل را ساده و آسان خواهد کرد و تعداد بیشتری می‌توانند به استفاده از دستگاه‌های کمپانی مورد اشاره بپردازند. ناگفته نماند که علاوه بر AppleCare، این کمپانی سرویس اشتراک سخت افزاری دیگری دارد که در کنار ارتقا آیفون، اشتراک AppleCare داده و ماهانه افراد باید هزینه‌ای برای آن پرداخت کنند.

  این بسته ویژه اپل به مشتریان اجازه می‌دهد تا به جای پرداخت کامل، ماهانه هزینه را واریز کنند. گذشته از آن در صورت آسیب دیدن گوشی، هر ۱۲ ماه افراد می‌توانند یک گوشی نو آیفون را دریافت کنند. شاید بلومبرگ جزئیات کامل سرویس اشتراکی جدید اپل را ارائه نمی‌دهد، اما در کنار سایر سرویس‌ها، می‌تواند برای این شرکت کوپرتینویی سودآوری داشته و در رشد اکوسیستم آن کمک شایانی داشته باشد.

  مارک گورمن معتقد است سرویس جدید در اواخر سال جاری میلادی یا اوایل سال آینده رونمایی خواهد شد. بنابراین چندین ماهی را باید منتظر ماند و مشخص شود اپل چه برنامه‌ای با سرویس اشتراکی جدید دارد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید