اولین بسته الحاقی بازی Assassin’s Creed Valhalla تا چند هفته تاخیر خورد

بسته الحاقی بازی Assassin's Creed Valhalla

اولین بسته الحاقی بازی Assassin’s Creed Valhalla که قرار بود با نام Wrath of The Druids در تاریخ ۹ اردیبهشت ماه (۲۹ آوریل) معرفی شود، برای عرضه در اواخر خرداد به تاخیر افتاده است. با گیگ‌تک همراه باشید.

این DLC در اسفند ماه سال گذشته توسط شرکت یوبیسافت (Ubisoft) معرفی شده بود، اما چنان که پیداست برخی مشکلات فنی باعث شده تا عرضه آن مدتی به تاخیر افتاده و چند هفته دیرتر به دست کاربران برسد.

بسته الحاقی بازی Assassin’s Creed Valhalla به نام Wrath of Druids در تاریخ ۲۳ اردیبهشت (۱۳ می) عرضه خواهد شد. در این مدت ما قصد برخی بهبودهای کیفیتی و همفکری با تیم سازنده برای رفع اشکالات احتمالی را داریم.

بسته الحاقی عنوان Valhalla بازیکنان را به سرزمین ایرلند می‌فرستد تا در آنجا راز یک تمدن کهن را کشف کرده و با دشمنان جدید خود رو به رو شوند. همچنین در این مسیر، با چند پادشاه که بر این زمین‌ها حکومت می‌کنند مواجه خواهیدشد که باید با برخی از آن‌ها دست دوستی داده و برخی دیگر را با تیغه خود به قتل برسانید. به علاوه، این DLC شامل دو سیزن پس جدا بوده و برای خرید به صورت جداگانه به عنوان یک بازی نیز در فروشگاه‌ها قابل دسترسی خواهد بود.

به هر حال از جزئیات گسترده‌تر مشکلات فنی بسته الحاقی بازی Assassin’s Creed Valhalla هنوز هیچ چیزی اعلام نشده، اما نکته قابل توجه اینجا است که در گذشته برخی مشکلات باعث شده بود تا یوبیسافت به کلی بخشی از بازی را  حذف کند و امیدواریم که این مورد برای Wrath of The Druids نیز پیش نیاید.

منبع: PC Gamer

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید