اسپاتیفای پلاس؛ سرویس تازه‌ای که تبلیغات را جایگزین پول ماهیانه می‌کند

اسپاتیفای پلاساسپاتیفای پلاس نام برنامه‌ای است که سازندگان اپلکیشن محبوب آهنگ Spotify برای طرح جدید انتخاب کرده‌اند تا طی آن، یک سرویس محسوب بر دیدن تبلیغات متفاوت را جایگزین پرداخت ماهیانه مبلغی مورد نظر کنند که به عبارتی اشتراک Premium خوانده می‌شود.

به نقل از GSM Arena، امروزه اپلکیشن اسپاتیفای از دید کاربرانی ایرانی و خارجی یک برنامه فوق‌العاده محبوب برای گوش کردن به آهنگ‌هایی محسوب می‌شود که تقریبا همگی از آن برای پیدا کردن و شنیدن موزیک‌های جدید و خاص استفاده می‌کنند‌. با این وجود محبوبیت بالای این برنامه از آنجا شروع می‌شود که کاربران می‌توانند خود نیز لیست پخش‌های خاصی را به این برنامه اضافه کنند که به صورت Shuffle و اتفاقی پخش می‌شود. با این حساب، می‌توان گفت که اسپاتیفای نوعی یوتوب برای آهنگ‌ها است که در آن می‌توانید لیست دیگر کاربران را هم دنبال کنید.

با این وجود اگر این اپلکیشن را با یوتوب مقایسه کنیم، قاعدتا باید به این مورد نیز بپردازیم که هر دو آن‌ها برای دیدن کلیپ یا گوش کردن به آهنگ به صورت راحت و بی‌دردسر از شما مبلغی را بابت خرید اشتراک Premium دریافت می‌کنند. این یعنی کاربران به صورت ماهیانه مبلغی حدود ۱۰ دلار را به صورت ماهیانه پرداخت می‌کنند تا به راحتی قادر باشند تا به تماشا یا گوش دادن به هرآنچه که می‌خواهند بپردازند.

در حال حاضر اگر به صورت رایگان به استفاده از اسپاتیفای بپردازید، تنها می‌توانید آهنگ‌ها را در حالت رندوم و اتفاقی گوش کرده و همچنین برای رد کردن موزیک مورد نظر، تنها ۶ بار در هر ساعت می‌توانید این کار را انجام دهید. اما بعد از اینکه اسپاتیفای پلاس عرضه شود، دیگر مشکلی در این زمینه نخواهید داشت!

سرویس اسپاتیفای پلاس چیست؟

اسپاتیفای پلاسدر واقع این سرویس ارزان‌قیمت تنها مدتی است که راه‌اندازی شده و فقط برای کاربران خاصی در نظر گرفته شده که از این برنامه زیاد استفاده می‌کنند، چراکه سازندگان قصد دارند تا بازخورد اولیه افراد از این سرویس را دریافت کرده و سپس به آن سر و سامان دهند. حال اگر پیغام دریافت این سرویس برای شما ارسال شود، احتمالا با پیشنهاد پرداخت ماهیانه ۱ دلار مواجه خواهید شد که به شما دسترسی کامل Premium را در ازای تماشای کلیپ‌های تبلیغاتی می‌دهد.

اسپاتیفای پلاساین سرویس در واقع چیزی بین دو حالت رایگان و Premium است که پرداخت‌ها را به دیدن کلیپ تبدیل کرده و پول سازندگان را از طریق شرکت‌هایی که برای تبلیغ خود در اسپاتیفای سرمایه‌گذاری می‌کنند، تامین خواهد کرد. از طرفی کاربران نیز کار راحت‌تری برای پرداخت تنها ۱ دلار در ماه خواهند داشت که بسیار مخارج را برای آن‌ها پایین‌تر می‌آورد.

با این وجود، لازم است بدانید که این سرویس در حال حاضر تنها در مرحله تست و آزمایش اولیه قرار دارد و همانطور که اشاره شد، تنها برای افراد خاصی در دسترس قرار گرفته است. در نتیجه ممکن است اگر اسپاتیفای پلاس چندان هم نظر کاربران را جلب نکند، هرگز به صورت عمومی عرضه نشود.

همچنین جالب است بدانید که جدای از این سرویس و ویژگی‌های آن، در حال حاضر با آخرین نسخه از برنامه Spotify می‌توانید از فیلترهای جستجو جدید استفاده کنید که برای راحت‌تر شدن کار شما در نظر گرفته شده است.

مطلب قبلیفروش گلکسی S21 بسیار ضعیف‌تر از انتظارات سامسونگ واقع شده است
مطلب بعدیهر آنچه که باید در مورد دوربین گوشی‌های هوشمند بدانید

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید