توسعه بسته The Duviri Paradox بازی وارفریم تا سال 2023 به تعویق افتاد!

بسته The Duviri Paradox بازی Warframe تا 2023 تاخیر خورد

بسته The Duviri Paradox بازی Warframe تا سال ۲۰۲۳ تاخیر خورد اما هنوز چند مورد برای بازی رایگان شوتر علمی تخیلی قبل از پایان سال وجود دارد، از جمله یک پیش درآمد کوتاه با نام Lua’s Prey.

بسته Duviri Paradox جدیدترین بسته بازی جهان باز Warframe است که به دنبال آثاری مانند Plains of Eidolon و Heart of Deimos، بازیکنان را وارد دنیای عجیب و غریب Duviri می‌کند، پادشاهی با تم فانتزی وسترن که در ذهن Dominus بزرگ جدید وجود دارد. با این حال، جالب‌تر  و چیزهای چشم‌نواز زیادی وجود دارد، از زیبایی‌شناسی سیاه و سفید بی‌نظیر آن گرفته تا اسب اسکلت‌دارش که مکانیک گیم‌پلی جدید آن است که توسعه‌دهنده یعنی استودیو Digital Extremes آن را ارائه می دهد.

در آن زمان این چیزهای جذابی بود، اما در حالی که در ابتدا قرار بود بسته The Duviri Paradox در زمستان ۲۰۲۲ ارائه شود. اکنون Digital Extremes تأیید کرده است که انتشار این بسته تا سال ۲۰۲۳ انجام نخواهد گرفت. استودیو در مورد دلیل تاخیر توضیحی نداده و تنها بیان داشت که به دنبال بهترین تجربه توسط بازیکنان است.

 

بسته The Duviri Paradox سال آینده منتشر خواهد شدبسته The Duviri Paradox بازی Warframe تا 2023 تاخیر خورد

در حالی که طرفداران Warframe باید کمی بیشتر برای The Duviri Paradox منتظر بمانند، Digital Extremes در پایان سال ۲۰۲۲ خلأ ایجاد شده  را با چند مورد اضافه شده جدید پر می‌کند، از جمله بسته کوچک Lua’s Prey، که روی تمامی پلتفرم‌ها زمستان منتشر می‌شود.

بسته Lua’s Prey که به عنوان یک «پیش‌درآمد سبک» برای The Duviri Paradox است، بازیکنان را که برای تحقیق در مورد یک موجود شوم وارد یک قطعه نابود شده از ماه زمین می‌شوند. دو ماموریت بقای جدید با اجزای Necramech، به علاوه ابزار جدید از جمله پوسته‌های Void Shell و Deluxe را اضافه می‌کند. همچنین Warframe جدید با الهام از گرگ، Voruna را معرفی می کند که با همکاری هنرمند کتاب‌های مصور و توسعه دهنده بازی Joe Madureira طراحی شده است.

بسته The Duviri Paradox بازی Warframe تا 2023 تاخیر خورد

بازی Warframe’s Echoes of the Veilbreaker چهارشنبه آینده، ۲ نوامبر یا ۱۱ آبان، برای تمامی پلتفرم‌ها منتشر خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید