بازی The Lord of the Rings Gollum به زودی عرضه خواهد شد

همان‌طور که می‌دانید بازی The Lord of the Rings Gollum توسط Daedalic Entertainment در حال ساخت بوده و به تازگی اطلاعاتی از این بازی منتشر شده که به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت، با گیگ‌تک همراه باشید.

این سازنده آلمانی که نسخه‌های قبلی سری The Lord Of the Rings را ساخته است، اکنون در حال ساخت نسخه جدیدی از این بازی است. همان‌طور که می‌دانید این سری دارای سبک ماجراجویانه بوده و بسیار مورد توجه بازیکنان قرار گرفته است.

با توجه به تریلر منتشر شده و وجود نام Gollum در این نام این عنوان، داستان بازی پیرامون شخصیت Gollum اتفاق خواهد افتاد. این شخصت قبل از داستان بازی ارباب حلقه و هابیت نیز وجود داشت و در زمان داستان این دو سری، Gollum به دنبال به دست آوردن حلقه قدرت بود.

تاریخ عرضه بازی The Lord of the Rings Gollum

هنوز تاریخ عرضه The Lord of the Rings Gollum مشخص نشده است، اما با توجه به شایعه‌ها در سال جاری شاهد عرضه این بازی خواهیم بود. همچنین این احتمال وجود دارد که عرضه این بازی هم‌زمان با انتشار سریال ارباب حلقه‌ها توسط آمازون باشد. قرار است داستان این بازی قبل از تمام اتفاقات فیلم‌ها و رمان‌های منتشر شده از این سری باشد، در نتیجه این عنوان می‌تواند به یک بازی جذاب برای بازیکنان تبدیل شود، زیرا اتفاق‌هایی در این عنوان رخ خواهد داد که تاکنون شاهد آن‌ها نبوده‌ایم.

بازی The Lord of the Rings Gollum

تریلر بازی The Lord of the Rings Gollum

با وجود اینکه اطلاعات زیادی درباره این بازی در دسترس نیست، اما Daedalic یک تریلر برای طرفداران این سری منتشر کرده و در این تریلر کوتاه شخصیت Gollum به ما نشان داده می‌شود.

هرآنچه که از بازی The Lord of the Rings Gollum می‌دانیم

همان‌طور که در بالا اشاره کردیم، اطلاعات زیادی از این بازی در دسترس نیست، اما این سازنده آلمانی جزئیات امیدوارکننده‌ای را درباره این عنوان منتشر کرده است.

گیم پلی بازی The Lord of the Rings Gollum بیشتر حول محور پنهان‌کاری و حرکات مخفیانه است، زیرا این شخصیت مهارت خاصی برای مبارزه ندارد. اما انتظار می‌رود با پیشرفت در بازی بتواند دشمنان کوچک و ضعیف را شکست دهد، زیرا اگر اینگونه نباشد این بازی نمی‌تواند خواسته‌های بازیکنان را عملی کند.

بازیکنان می‌توانند با انتخاب کردن اقدامات این شخصیت، داستان متفاوتی را تجربه کنند و برخی از اتفاقات درون بازی را تغییر دهند. همان‌طور که می‌دانید Gollum یک موجود دو شخصیتی بوده و می‌توانید برخی از قسمت‌های بازی را با شخصیت Smeagol تجربه کنید. این دو شخصیتی می‌تواند بسیار جالب باشد، زیرا در برخی از قسمت‌های بازی The Lord of the Rings Gollum می‌توانید به عنوان یک شخصیت منفی بازی را ادامه دهید.

انتظار می‌رود که به عنوان شخصیت Smeagol، بازیکن بتواند از برخی قابلیت‌های این شخصیت مانند حمله به دشمنان استفاده کند. تجربه این بازی می‌تواند بازیکنان را بیشتر با شخصیت Gollum آشنا کند، این عنوان یک تجربه متفاوت (نسبت به نسخه‌های قبلی این سری) است.

بازی The Lord of the Rings Gollum

قابلیت‌های جالب کنترلر Dual Sense در بازی The Lord of the Rings Gollum

قابلیت‌های جذاب کنترلر Dual Sense می‌تواند بازیکنان را مجبور به تجربه این بازی در کنسول پلی استیشن ۵ کند. در گذشته قابلیت‌های جذاب این کنترلر را معرفی کردیم، در نتیجه این بازی می‌تواند برای بازیکنان تجربه‌ای متفاوت در این کنسول باشد.

گزارش‌های منتشر شده از Daedalic’s Jonas Husges، توضیح می‌دهند که عملکرد‌های لمسی این کنترلر بسیار با شخصیت Gollum سازگار هستند، برای مثال زمانی که این شخصیت از دویدن طولانی خسته می‌شود، همین حس توسط قابلیت‌های کنترلر کنسول پلی استیشن ۵ به بازیکن منتقل می‌شود.

این ویژگی می‌تواند باعث شود تا کنترل بازیکن نسبت به Gollum’s stamina (خستگی) این شخصیت بهتر شود. همچنین موارد دیگری مانند صدمه دیدن این شخصیت نیز به بازیکن توسط عملکرد لمسی (Haptic Feedback)، منتقل می‌شود.

ممکن است در برخی دیگر از قسمت‌های این بازی شخصیت Gollum توسط موجوداتی (مانند فرار هابیت‌ها از دست Nazgûl) تعقیب شود، در نتیجه بازیکن مجبور به فرار کردن می‌شود، این موضوع می‌تواند قابلیت‌های کنترلر کنسول پلی استیشن ۵ را به چالش بکشد.

فناوری رهگیری پرتو‌ها در بازی The Lord of the Rings Gollum

تایید شده است که از فناوری گرافیکی حال حاضر یعنی Ray-Tracing (رهگیری پرتوها) در این بازی استفاده خواهد شد. همچنین Daedalic اعلام کرده است که اشعه‌یابی به صورت پویا در طراحی این عنوان وجود دارد.

با توجه به وجود این فناوری گرافیکی در بازی The Lord of the Rings Gollum، این عنوان به یک بازی چالش برانگیز از نظر پنهان کاری و همچنین از نظر گرافیکی به یک بازی بسیار با کیفیت تبدیل خواهد شد.

همان‌طور که می‌دانید، بسیاری از بازی‌ها موجود در حال حاضر، از این فناوری پشتیبانی نمی‌کنند و وجود این قابلیت می‌تواند بسیاری از عناوین دیگر را از نظر گرافیکی شکست دهد.

بازی The Lord of the Rings Gollum

تصویر بالا توسط Daedalic منتشر شده و تا حدودی می‌توانیم گرافیک بازی The Lord of the Rings Gollum را نسبت به دیگر عناوین موجود، بسنجیم. گفته می‌شود حالت قرارگیری دوربین (زاویه دید بازیکن) به صورت سوم شخص است. دلیل این نوع قرارگیری دوربین این است که زمانی که از بالا شخصیت Gollom را کنترل می‌کنید، زاویه دید بهتری نسبت به اجسام و آیتم‌های موجود در بازی خواهید داشت.

داستان بازی درباره قلعه Barad-dûr است که شخصت Gollum در آن گیر کرده و شما باید برای فرار این شخصیت در بازی تلاش کنید. پس از فرار وارد محیط Mordor خواهید شد و همچنین تایید شده است که این بازی دارای مناطق دیگری بوده که می‌توانید در آن‌ها جستجو کنید.

مدتی زیادی است که بازی The Lord of the Rings Gollum در حال ساخت است و احتمالا به زودی شاهد معرفی این عنوان خواهیم بود. همان‌طور که در بالا اشاره کردیم، این بازی با وجود گرافیک خیره‌کننده، قابلیت‌های شخصیت Gollum وبسیار امیدوارکننده به نظر می‌رسد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید