بهترین بازی‌های آیفون موجود که می‌توانید از آن لذت ببرید

درحالی که  گوشی‌های مخصوص بازی در حال بهترشدن هستند، اگر یک گیمر هستید، برای شما هیچ گوشی بهتر از آیفون و بهترین بازی‌های آیفون برای خرید وجود ندارد. با بیش از یک میلیون برنامه آیفون در فروشگاه Apple App Store، گزینه‌های بازی در آیفون تقریباً بی حد و حصر است. اما یافتن بهترین بازی‌های آیفون همیشه آسان نیست. هر بازی در لیست فروشگاه اپل ارزش ۱ دلار یا وقت شما را ندارد.

بهترین بازی‌های آیفون برای شما

خوشبختانه، ما بار مسئولیت مرتب‌سازی  دریای عناوین آیفون را بر عهده گرفته‌ایم تا بهترین بازی‌های آیفون را برای شما به ارمغان بیاوریم. بنابراین، چه به دنبال یک بازی معمولی باشید، چه یک بازی نقش آفرینی آنلاین چند نفره (MMORPG) یا یک جنگ رویال، باید نگاهی به لیست بهترین بازی‌های ما  بیاندازید، چه یک آیفون 12 Pro Max، یا 12 Mini کوچک و چه iPhone SE ارزان قیمت لیست ما بهترین انتخاب برای شما است. این بازی‌ها حتی روی iPad هم کار خواهند کرد.

Super Mario Run

بهترین بازی‌های آیفون بهترین بازی‌های آیفون موجود که می‌توانید از آن لذت ببرید - super mario run 2 best ios games 205x365 1

چه کسی ماریو را دوست ندارد؟ یکی از بزرگترین ستارگان بازی‌های ویدئویی در حال حاضر در چند بازی در گوشی‌های هوشمند شما موجود است اما Super Mario Run خالص‌ترین و واقعی‌ترین نوع از این بازی است و دیدگاهی را برای شما ایجاد می‌کند که برای اولین بار به عنوان یک بازی نوستالژیک ایجاد کرده‌است. این بازی اساسا بازی با سبک یک دونده بی‌پایان است، بنابراین اگر چیزی مانند Temple Run را بازی کرده‌باشید، می‌دانید چه انتظاری دارید.

ماریو به سمت راست صفحه می‌دود و تمام کاری که شما انجام می‌دهید کنترل پریدن است. سر و صدا Goombas، شکستن بلوک، و جمع آوری شخصیت‌های دیگر برای بازی نیز نکته مثبت بازی است. چند سطح اول رایگان است، اما برای دسترسی به بقیه مراحل باید ۱۰ دلار بپردازید.

Brawl Stars

بهترین بازی‌های آیفون موجود که می‌توانید از آن لذت ببرید - brawl stars best ios games 2 768x355 1

Supercell استودیویی است که پشت بازی‌های بزرگی مانند Clash Royale ، Boom Beach و  البته Clash of Clans قرار دارد و همچنین دارای یک بازی تیراندازی عالی است. Brawl Stars شما را به جنگ تیراندازی با دیگر بازیکنان می‌برد، هدف این است که تا آنجا که می‌توانید بازیکنان دیگر را برای باز کردن قفل شخصیت های جدید با مهارت های منحصر به فرد و پوسته های شخصیت‌های موجود، بکشید.

مانند بسیاری از بازی‌های Supercell ، مسابقات تنها چند دقیقه طول می‌کشد، که اگر به یک بازی سریع در اتوبوس نیاز دارید، Brawl Stars را به گزینه‌ای عالی تبدیل می‌کند. پول در این بازی فقط برای بالا رفتن سرعت پیشرفت قابل استفاده است و اجباری نیست. بنابراین این بازی جز بهترین بازی‌های آیفون است.

Shadowgun Legends

بهترین بازی‌های آیفون موجود که می‌توانید از آن لذت ببرید - shadowgun legends best ios games 768x432 1

Shadowgun Legends اولین بازی تیرانداز اول شخص مبتنی بر گوشی (FPS) بود که به ما نشان داد گوشی هوشمند واقعاً چه کاری می‌تواند انجام دهد. شخصیت بازی به عنوان یک قهرمان افسانه‌ای، یکی از Shadowgun ها است، وظیفه شما این است که با مهاجمان بیگانه‌ای که درحال جنگ برای پایان دادن به زمین هستند، مبارزه کنید.

یک کمپین تک نفره با ۲۰۰ مأموریت وجود دارد اما این تنها چیزی نیست که باعث می‌شود شما به این بازی علاقه‌مند شوید. حمل کردن به اندازه به اندازه سلاح در Shadowgun مهم است و همچنین برای دسترسی به برخی از جوایز باید به عنوان یک سلحشور-جنگجو مشهور شوید. برای شهرت در نبردها علیه رایانه و حتی سایر بازیکنان شرکت کنید و به بزرگترین Shadowgun در اطراف تبدیل شوید.

The Seven Deadly Sins

بهترین بازی‌های آیفون موجود که می‌توانید از آن لذت ببرید - seven deadly sins best ios games 768x431 1

The Seven Deadly Sins براساس یک مانگا / انیمه معروف به همین نام ساخته شده و یک RPG تمام عیار است که در دنیای بریتانیا ساخته شده، جایی که انسان‌ها در جنگ مقدس در برابر شیاطین هستند. تیم خود را بر اساس شخصیت‌های انیمه بسازید (همیشه بان و ملودیاس را جفت کنید، آنها بهترین دوستان هستند) و برای دفاع از پادشاهی، شیاطین را شکست دهید. حتی یک حالت همکاری دو بازیکن وجود دارد. این یک بازی شگفت آور برای این پلتفرم است و یک سری چیزهای جالب دیگر، مانند مدل‌های شخصیت ارائه شده در AR نیز دارد.

FIFA Football

بهترین بازی‌های آیفون موجود که می‌توانید از آن لذت ببرید - fifa football best ios games 768x431 1

فوتبال بزرگترین ورزش در جهان است، بنابراین منطقی است که در بخش بازی‌های ورزشی iOS نمایش قدرتمندی داشته باشد. بازی FIFA Football شما را به عنوان مسئول تیم Ultimate خود معرفی می‌کند، حالت بازی استراتژیک است و در آن تیم خود را از بازیکنان از سراسر جهان می‌سازید. تیم خود را بسازید تا از مزایای مختلف، در تیم یا لیگ استفاده کنید و از بازیکنان خود برای گرفتن تیم‌های تحت کنترل رایانه یا بازیکنان در لیگ‌ها استفاده کنید. بازیکنان خود را آموزش دهید و حتی در رویدادهای ویژه زنده که همزمان با مسابقات دنیای واقعی هستند شرکت کنید. این بازی قطعا از بهترین بازی‌های آیفون موجود است.

Big Farm: Home & Garden

بهترین بازی‌های آیفون موجود که می‌توانید از آن لذت ببرید - big farm best ios games 768x355 1

ما بازی های match-3 را دوست داریم، اما این بازی محدود است. بنابراین، هر بازی match-3 که فرمول این بازی را حتی کمی تغییر دهد، قابل توجه است. در Big Farm: Home & Garden ، شما برای طراحی و بازسازی ساختمان های قدیمی مزرعه، خود و همسایگان، پازل های ۳ تایی را حل می‌کنید و به آرامی فضای ویژه خود را ایجاد می‌کنید. این دقیقا همان چیزی نیست که آن را عمیق می‌نامید، اما یک حواس پرتی جالبی است و به شما امکان کنترل خوبی بر ظاهر و سبک خانه می‌دهد.

Ingress Prime

بهترین بازی‌های آیفون موجود که می‌توانید از آن لذت ببرید - ingress prime 3 best ios games 205x365 1

در حال حاضر اکثر ما فقط برای مدت محدودی مجاز به بیرون آمدن هستیم، بنابراین با بازی بهترین حرکتی در حین حرکت، از وقت خود استفاده کنید. Ingress Prime دومین بازی از سری Ingress و برادران معنوی پوکمون گو است. اما خارج از نیاز به بازی در خارج از خانه، دو بازی نمی‌توانند متفاوت باشند. در Ingress Prime ، شما وظیفه دارید تا آنجا که ممکن است مواد عجیب و غریب را جمع آوری کنید تا جناح شما بر جهان برتری یابد.

پورتال ها را در اختیار بگیرید و آنها را به هم پیوند دهید تا زمینه‌های کنترل را ایجاد کنید که برای دستیابی به کنترل کامل به موارد زیادی نیاز دارید. این یک MMORPG است که در زندگی واقعی بازی می‌کنید، بنابراین انتظار دارید که بازیکنان دیگر سعی کنند شما را متوقف کنند و برای کنترل تلاش کنید.

Pokémon Go

بهترین بازی‌های آیفون موجود که می‌توانید از آن لذت ببرید - pokemon go 1 best ios games 205x365 1 بهترین بازی‌های آیفون موجود که می‌توانید از آن لذت ببرید - pokemon go 2 best ios games 205x365 1

ما می‌دانستیم دیری نمی‌گذرد که این کلاسیک به لیست بازگردد. اکنون  Pokémon Go همچنان مورد علاقه بسیاری افراد است و آن را می‌توان جز بهترین بازی‌های آیفون دانست.  به بیرون از منزل بروید، پوکمون‌ها را بگیرید، آنها را تمرین دهید و از آنها استفاده کنید. اگر موفق باشید، می‌توانید آنها را با مدیریت جدید مال خودتان  کنید!

با داشتن کاتالوگ عظیمی از هیولاها برای انتخاب و گرفتن، همیشه چیز جدیدی برای یافتن وجود دارد و اگر کمی کوتاهی کرده‌اید، شاید این فرصت را پیدا کنید تا عشق خود را به پوکمون ها دوباره بدست آورید. Pokémon Go یکی از اولین MMORPG های موبایل در دنیای واقعی است که کاملا ارزش وقت شما را دارد.

Star Wars: KOTOR II ($15)

بهترین بازی‌های آیفون موجود که می‌توانید از آن لذت ببرید - kotor 2 best ios games 768x575 1

نسخه اصلی Star Wars: Knights of the Old Republic یکی از بهترین بازی‌های آیفون به صورت داستان محور در تمام دوران ها است و اکنون دنباله آن نیز در دسترس است. قیمت اولیه آن ۱۵ دلار است، اما این بازی یک بازی کاملا رایانه‌ای است که روی آیفون شما اجرا می‌شود و گیم‌پلی زیادی را درقبال پول خود دریافت می‌کنید.

این داستان هزاران سال قبل از داستان اصلی جنگ ستارگان تنظیم شده و داستان جنگ جدی و سیت را روایت می‌کند. در KOTOR II ، سیتی‌ها تقریبا موفق شده‌اند جمهوری قدیمی را در هم بشکنند و اکنون، به عنوان تنها جدی که با این نیرو مبارزه می‌کند، شما تنها شانس جمهوری هستید.

League of Legends: Wild Rift

بهترین بازی‌های آیفون موجود که می‌توانید از آن لذت ببرید - lol wild rift 1 best ios apps 768x431 1

League of Legends یکی از بزرگترین بازی‌های جهان است و اکنون می‌توانید آن را در iPhone خود به عنوان بهترین بازی‌های آیفون بازی کنید. اگر قبلاً LoL بازی کرده‌اید، می‌دانید چه انتظاری دارید، قهرمان خود را انتخاب کنید و در یک جنگ پنج به پنج به چهار بازیکن دیگر خود بپیوندید تا نقشه را بالا ببرید و به پایگاه حریف برسید.

این یک فرمول ساده است، اما عرصه نبرد آنلاین موبایل (MOBA) نیز به طرز حیله گرانه‌ای عمیق است و شما به هیچ وجه به دنبال تاکتیک‌های قهرمان انتخابی خود نیستید. بازی رایگان است، بنابراین برای دسترسی به هیچ یک از قهرمانان نیازی به پرداخت هزینه نیست. درعوض، می توانید با مرور زمان قفل آنها را باز کنید.

Orwell’s Animal Farm ($4)

بهترین بازی‌های آیفون موجود که می‌توانید از آن لذت ببرید - orwells animal farm 1 best ios apps 768x575 1

این برنامه یک چیز عجیب و غریب است که در فروشگاه App تحت عنوان بازی مشاهده می‌شود، اما به طرز شگفت‌آوری خوب است. داستان کلاسیک مزرعه حیوانات جورج اورول به خوبی به یک بازی تبدیل شده و اکنون می‌توانید انتقاد شدید اورول از فساد و تمامیت خواهی در اتحاد جماهیر شوروی را بازی کنید. بنابراین این یک بازی با یک تجربه تعاملی نیست، اما چیزهای زیادی برای لذت بردن وجود دارد. اگرچه قیمت 4 دلار کمی مانع است، اگر فکر می‌کنید این بازی یک گزینه جایگزین برای خواندن کتاب است، این قیمت اصلا بد نیست.

Chess — Play & Learn

بهترین بازی‌های آیفون موجود که می‌توانید از آن لذت ببرید - chess 1 best ios apps 205x365 1 بهترین بازی‌های آیفون موجود که می‌توانید از آن لذت ببرید - chess 3 best ios apps 205x365 1

اگر همیشه دوست داشتید شطرنج بازی کنید اما فضای کاملا ترسناک آن شما را منصرف کرده، سعی کنید این بازی را امتحان کنید. این بازی یک طیف گسترده از حریفان برای بازی دارد، هم هوش انسانی و هم هوش مصنوعی (AI).  اگر یک حریف کنترل شده توسط رایانه را انتخاب کنید، می‌توانید مطمئن شوید که یک حریف آسان (اگر تازه شروع می‌کنید)، حریف سازگار (که سختی خود را برای تلاش تغییر می‌دهد و به شما چالش می‌دهد)، یا یک استاد بزرگ (اگر می‌خواهید مهارت خود را افزایش دهید) انتخاب می‌کنید.

می‌توانید به صورت رایگان بازی کنید، اما می‌توانید هزینه‌های مختلفی برای عضویت پرداخت کنید که در کنار سایر پاداش‌ها، پازل‌های نامحدود، درس‌های بیشتر و تجزیه و تحلیل بازی ارائه می‌شود. از همه بهتر، شما می‌توانید مهارت های خود را از تلفن همراه خود به یک بازی واقعی ببرید و با دوستانتان بازی کنید. بنابراین این بازی را نیز باید جز بهترین بازی‌های آیفون موجود در نظر گرفت.

Legends of Runeterra

بهترین بازی‌های آیفون موجود که می‌توانید از آن لذت ببرید - legends of runeterra 1 best ios games 1 768x575 1

به نظر می‌رسد که این روزها هر بازی باید یک کارت بازی تجاری داشته باشد اما اگر این بازی‌ها به اندازه Legends of Runeterra خوب باشند شکایتی نداریم. Legends of Runeterra که در دنیای League of Legends تنظیم شده، همانطور که با بازیکنان دیگر می جنگید، قهرمانان کلاسیک LoL و شخصیت های جدید را جمع می کند.

برخلاف سایر بازی‌های دارای کارت‌های قابل جمع آوری، تأکید زیادی بر گیم پلی پویا وجود دارد که شما را در برابر بازی حریف قرار می‌دهد، بنابراین فقط عقب نمی‌نشینید و تماشا کنید که شخص دیگری نوبت خود را بازی کند. مانند بیشتر بازی های دیگر این سبک، شما می‌توانید برای افزایش مجموعه خود پول پرداخت کنید و یا هنگام بازی کارت کسب کنید.

Genshin Impact

بهترین بازی‌های آیفون موجود که می‌توانید از آن لذت ببرید - genshin impact best ios games 768x431 1

این موفقیت غیرمنتظره سال ۲۰۲۰ است که جهان را به طوفان کشانده و ژانر gacha را به مخاطبان گسترده معرفی کرده‌است. این بازی اساسا یک بازی اکشن جهان آزاد و اکتشافی در همان زمینه The Legend of Zelda: Breath of the Wild ، Genshin Impact است که لیست بزرگی از شخصیت‌های قابل باز کردن، طیف وسیعی از قدرت‌های جادویی و دنیای پرجمعیت‌تر را به بازی اضافه می‌کند.

هنگامی که در عناصر RPG عمیق بازی قرار می‌گیرید، داستان جذاب آن شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد، از نقشه عظیم را کنکاش کنید، بجنگید و به هرجایی سر بزنید. این بازی یک نسخه از Breath of the Wild نیست، Genshin Impact لیاقت دارد که به تنهایی یک بازی کاملا عالی باشد و شما می‌توانید آن را از طریق iPhone خود بازی کنید.

Rome: Total War ($10)

بهترین بازی‌های آیفون موجود که می‌توانید از آن لذت ببرید - rome total war best ios games 768x431 1

یکی از بزرگترین بازی‌های رایانه‌ای همه زمان‌ها و موتور اصلی یک نمایش تلویزیونی محبوب انگلیسی، دیوانه‌کننده به نظر می‌رسد:  Rome: Total War برای  iPhone شما در دسترس است. البته این همان بازی نیست که ممکن است به خاطر داشته‌باشید و رابط کاربری و کنترل‌ها نیز به گونه‌ای تنظیم شده که به شما اجازه می‌دهند در صفحه کوچکتر به درستی بازی کنید.

اگرچه ممکن در نگاه اول باعث نگرانی شما بشود. اگرچه یک منحنی یادگیری کوچک برای غلبه بر این نگرانی وجود دارد، اگر عادت کنید بازی برای شما سریع و آسان خواهدشد. به عنوان هر یک از تمدن‌های مختلف در زمان ظهور رم بازی کنید و آنها را به سوی عظمت هدایت کنید. آیا قدم‌های رم را دنبال خواهید کرد یا تاریخ را به طور اساسی تغییر می‌دهید؟ هزینه این بازی ۱۰ دلار است اما اگر عاشق‌بازی های استراتژیک هستید، ارزش سرمایه گذاری را دارد چون از بهترین بازی‌های آیفون است.

Gwent: The Witcher Card Game

بهترین بازی‌های آیفون موجود که می‌توانید از آن لذت ببرید - gwent best ios games 768x431 1

اگر ساعت‌های بی‌شماری را در The Witcher 3 گذرانده‌اید، به احتمال زیاد بیش از حد نیز در بازی جانبی اعتیاد آور Gwent غرق خواهیدشد. Gwent اکنون به عنوان یک بازی مستقل برای iPhone در دسترس است. قهرمانان Witcher مورد علاقه خود را جمع کنید و با کامپیوتر یا سایر بازیکنان نبرد کنید. بازی پایه برای بارگیری رایگان است، اما اگر می‌خواهید بسته‌های کارت اضافی بخرید باید هزینه آن را پرداخت کنید.

Bullet Echo

بهترین بازی‌های آیفون موجود که می‌توانید از آن لذت ببرید - bullet echo best ios games 768x431 1

در تاریکی رها شدن معمولا معنایی واقعی ندارد اما در Bullet Echo این معنی وجود دارد. در تاریکی در برابر سایر بازیکنان گیر افتاده، تنها چیزی که دارید چراغ قوه قابل اعتمادتان است که باید بر روی تفنگ خود قرار دهید و از سایر حواس خود برای یافتن و از بین بردن بازیکنان تیم دیگر استفاده کنید.

بازیکنان با صدای پا و شلیک گلوله جای خود را نشان می‌دهند. بنابراین مطمئن شوید که بی سر و صدا راه می‌روید و تا زمانی که مطمئن نشدید، شلیک نکنید. شما می‌توانید با دوستان خود بازی کنید یا فقط خودتان وارد یک بازی شوید و همچنین یک سری قهرمانان با استعدادهای منحصر به فرد برای باز کردن وجود دارد که قفل هستند.

Ministry of Broadcast

بهترین بازی‌های آیفون موجود که می‌توانید از آن لذت ببرید - ministry of broadcast best ios games 768x431 1

یک بازی در رده ماجراهای کلاسیک مانند Prince of Persia و Oddworld: Abe’s Exoddus، است. شما در این بازی به جای مردی هستید که توسط The Wall از خانواده خود جدا شده‌است.

برای بازگشت به خانواده اش، او موافقت می‌کند که در نمایش وال، یک برنامه تلویزیونی با حمایت دولتی که در آن شرکت کنندگان برای آزادی رقابت می‌کنند، شرکت کند. اما آیا این وعده همان چیزی است که روی کاغذ به نظر می‌رسد؟ برای کشف حقیقت، با شخصیت اصلی از سطوح مختلف و پازل‌های نامطمئن پرش، صعود و چرخش کنید.

The Sims Mobile

بهترین بازی‌های آیفون موجود که می‌توانید از آن لذت ببرید - the sims mobile best ios games 768x431 1

حدس زدن این بازی کار سختی نیست،  The Sims معروف اکنون در تلفن همراه شما است. اگر شما از طرفداران شبیه ساز زندگی طولانی‌مدت هستید، پس احتمالا قبلا در این بازی فرورفته اید و در همه سطوح آن را بازی کرده‌اید. اما اگر تازه وارد هستید، تنها چیزی که باید بدانید این است که سیمز به شما امکان می‌دهد با سرپرستی افراد، زندگی دیگری داشته‌باشید.

شما باید مطمئن شوید آنها غذا می خورند، می‌خوابند، کار می‌کنند و از خود مراقبت می‌کنند. این بازی ممکن است خسته کننده به نظر برسد، اما نسل‌های گیمر خوشحال می‌شوند که به شما اطلاع دهند که چقدر اشتباه می‌کنید. Sims Mobile یک بازی موبایل سرگرم کننده است که می‌توانید بدون نگرانی بیش از حد در مورد نیاز به رفلکس‌های ثانیه ثانیه، در آن غرق شوید. این بازی رایگان است، اما بخاطر داشته باشید که در فروشگاه بازی تعدادی تراکنش ریز در دسترس است.

Brawlhalla

بهترین بازی‌های آیفون موجود که می‌توانید از آن لذت ببرید - brawlhalla best ios games 768x431 1

با توجه به توصیف این بازی، Brawlhalla یک بازی مبارزه‌ای است، اگر صادقانه بگوییم اصلا توصیف چندانی ندارد. آنچه که هست، تا آنجا که به ما مربوط می‌شود، یک کلون بسیار قوی Smash Bros است.

یک شخصیت را انتخاب کنید و در یک جدال به سبک ۲ بعدی که هدف آن این است که آخرین کسی باشید که از صحنه بیرون رانده می‌شوید، مبارزه کنید. حداکثر هفت شخصیت کنترل شده توسط بازیکن را به خود اختصاص دهید. کاملا واضح است که این بازی بسیار سرگرم کننده است و به همان اندازه که در ابتدا به نظر می‌رسد، ترسناک نیست.

F1 Manager

بهترین بازی‌های آیفون موجود که می‌توانید از آن لذت ببرید - f1 manager 1 best ios games 205x444 1 بهترین بازی‌های آیفون موجود که می‌توانید از آن لذت ببرید - f1 manager 3 best ios games 205x444 1

اگر تاکنون رویای مدیریت تیم F1 خود را دیده‌اید، صادقانه خواهیم گفت F1 Manager بازی شما است. این بازی تیراندازی در واقع یک بازی واقعا سرگرم کننده است. مدیریت تیم F1 به همان اندازه که می‌خواهید این کار را انجام دهید، عمیق است و شما باید استراتژی های pit pit را تنظیم کنید و تصمیم بگیرید که بدون هیچ زحمتی برتری خود را در پایان مسابقه بدست آورید.

به خاطر داشته باشید که بازی برخی از اقلام فروش را در اختیار دارد، بنابراین اگر بازی را به کودکی سپرده‌‎اید، حساب خود را قفل کنید. اگر برای یک بازی مدیریت سطح بالا تجربه دارید، این بازی یک انتخاب عالی است.

Crying Suns ($9)

بهترین بازی‌های آیفون موجود که می‌توانید از آن لذت ببرید - crying suns best ios games 768x355 1

امپراتوری‌های فضایی جالب هستند اما امپراتوری‌های فضایی سقوط کرده حتی باحال‌تر هستند. Crying Suns یک بازی استراتژیک است که شما را در چکمه های فرمانده ناوگان سفینه فضایی قرار می دهد. وظیفه شما این است که بقایای یک امپراتوری سقوط کرده را کشف کنید، همه این‌ها در حالی است که در جنگ‌های تنش زا با ناوگان دیگر شرکت می‌کنید.

داستان این بازی از کلاسیک‌های علمی-تخیلی مانند Foundation و Dune وام می‌گیرد ، اما این مسئله چیز بدی نیست و Crying Suns با بیش از ۳۰۰ واقعه داستانی و شش فصل درام فضایی، ساخت جهان خود را ادامه می‌دهد. این یک بازی استراتژیک سرکش است، به این معنی که شما باید انتظار داشته باشید که به سرعت و به دفعات در بازی بمیرید اما هر مأموریت به شما این فرصت را می‌دهد تا در جهان  اطراف خود را بیشتر بشناسید.

QuestBall

بهترین بازی‌های آیفون موجود که می‌توانید از آن لذت ببرید - questball 1 best ios games 205x444 1 بهترین بازی‌های آیفون موجود که می‌توانید از آن لذت ببرید - questball 3 best ios games 205x444 1

تنیس فانتزی با شخصیت‌های تاریخی، QuestBall به شما اجازه می‌دهد تا حداکثر با هشت شخصیت (از جمله Boudica) بازی کنید. این شخصیت‌ها هرکدام نقاط قوت و ضعف خاص خود را دارند تا متناسب با سبک انتخابی شما باشد. طبیعت بازی خلاقانه است، شما از قدرت‌های موقت و ویژه برای گرفتن سلطنت، قانون شکنان، غول‌ها و خدایان استفاده می‌کنید.

Vía (free-to-start/$1)

بهترین بازی‌های آیفون موجود که می‌توانید از آن لذت ببرید - via 2 best ios games 205x365 1 بهترین بازی‌های آیفون موجود که می‌توانید از آن لذت ببرید - via 3 best ios games 205x365 1

اگر می‌خواهید کمی ریلکس باشید، با مجموعه معماهای پیچ و خم Vía راحت باشید. به نظر می‌رسد رفتن از A به B یک پیش فرض ساده به نظر برسد، اما موانع ایجاد می‌شود و شما را مجبور می‌کند در مورد انتخاب‌هایی که هنگام بازی انجام می‌دهید، با دقت فکر کنید. چالش برانگیز بودن به اندازه کافی دشوار است. ۳۰ مسیر اول رایگان است اما برای دسترسی به تمام ۱۰ سفر باید بازی کامل را خریداری کنید. با این حال، این بازی جز بهترین بازی‌های آیفون موجود است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید