نیتندو یک آیتم رایگان برای بازی نهایی Super Smash Bros قرار داد

نیتندوبازی Super Smash Bros (برادران سوپر Smash) یک مجموعه بازی مبارزه‌ای است که از مجموعه شخصیت‌های مختلف نیتندو، به کارگردانی ماساهیرو ساکورای ساخته شده است.

این مجموعه با بازی‌های مبارزه‌ای سنتی متفاوت است زیرا هدف بازی این است که بازیکن شمارنده‌های آسیب را افزایش داده و به جای کشتن حریف، او را از صحنه خارج کند.

آیتم ریگان تقویت کننده بازی Super Smash Bros نیتندو

نیتندو به سوئیچ آنلاین پیشنهاد رایگان دیگری برای Super Smash Bros نهایی ارائه داده است. اعضای Swich Board برای مدت محدود می‌توانند یک بسته آیتم تقویت کننده شماره ۲ (Spirit Board) رایگان، از فروشگاه اینترنتی نینتندو دریافت کنند.

این مجموعه شامل۳۰۰۰ امتیاز Spirit Point و به همراه ۳۰ میان وعده بزرگ است که به نوعی می‌توان گفت بسته‌ی انگیزشی است تا روحیه شما را افزایش دهد.

نیتندو یک آیتم رایگان برای بازی نهایی Super Smash Bros قرار داد - cover 1920x1080 1برای دریافت بسته نرم‌افزاری، وارد فروشگاه نیتندو (Nintendo eShop ) شوید و Nintendo Switch Online را از نوار کناری سمت چپ انتخاب کنید و سپس مجموعه روح تقویت کننده را در بخش پیشنهادات ویژه در بالای صفحه مشاهده خواهید کرد.

همانطور که گفته شد، این بسته رایگان به صورت انحصاری در دسترس بازیکنانی قرار می‌گیرد که دارای عضویت فعال و پولی در نیتندو Switch Online هستند و نمی‌توان از آن به عنوان یک دوره آزمایشی رایگان استفاده کرد.

سرویس Nintendo Switch Online علاوه بر دوره‌های رایگان، به مشترکین امکان دسترسی به کتابخانه‌ای از بازی‌های کلاسیک NES و SNES و همچنین امکان بازی چند نفره آنلاین و پشتیبان‌گیری از ذخیره‌های ابری را می‌دهد. هزینه اشتراک فردی ۴ دلار برای یک ماه، ۸ دلار برای سه ماه و ۲۰ دلار برای یک سال است.

نیتندونینتندو همچنین به زودی جوایزی را به سرویس Switch Online اضافه می‌کند. همانطور که این شرکت در سپتامبر (شهریور) ۲۰۲۱ علنا فاش کرد، این جوایز Expansion Pack نام دارد و شامل تمام مزایای سرویس اصلی به همراه کتابخانه‌ای از بازی‌های کلاسیک نیتندو ۶۴ و سگا جنسیس است. قرار است در اواخر این ماه جزئیات بیشتر در مورد سطح و قیمت اعلام شود.

بازی رایگان Smash Bros، با آخرین شخصیت بازی DLC (Sora از Kingdom Hearts) ، چند روز دیگر وارد بازار می‌شود. ماساهیرو ساکورای (کارگردان بازی)، در جریان ارائه نهایی بازی Super Smash Bros نینتندو در اوایل ماه جاری، توجه طرفداران این بازی را به سمت Sora برد، در ۱۸ اکتبر (۲۶ مهر) از آخرین لباس‌های Sora و Mii Fighter رونمایی خواد شد.

نیتندو

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید