نسخه دیگری از بازی Star Trek در راه است!

نسخه دیگری از بازی Star Trek در راه است! طبق گزارش‌ها، نسخه بازسازی‌شده بازی Star Trek: Starfleet Academy که قبلاً مورد آزمایش قرار گرفته بود، وارد +Paramount می‌شود.

در سال ۲۰۱۹، io9 مجموعه‌ای از تمام برنامه‌های Star Trek را که در آن زمان در مراحل مختلف حضور در CBS All Access بودند، انجام داد. CBS All Access بعد از چند سال، اکنون در +Paramount است، اما علاقه شدید استودیو به ارائه هرچه بیشتر Trek به بینندگان همچنان ادامه دارد. آخرین موردی که ظاهراً وارد این ترکیب شده است یک سریال متمرکز بر آکادمی Starfleet که قبلاً مورد تمسخر قرار گرفته بود اما اکنون شکل مستحکم‌تری به خود گرفته است.

نسخه دیگری از بازی Star Trek در راه است! - 1e0ee950209a1480db481fcd86d4885eخبرگزاری ددلاین در مورد Star Trek: Starfleet Academy می‌گوید:« این سریال که نامی مشترک با بازی ویدیویی اواخر دهه ۱۹۹۰ دارد، در میان کالج دانشجویانی است که برای نقش‌های رهبری در نیروی فضایی فدراسیون متحد سیارات آموزش می‌بینند» و در ادامه خاطر نشان می‌کند که گایا ویولو- یکی از خالقان Absentia- در حال حاضر در حال کار بر روی طرحی برای این پروژه است و با توجه به اینکه انتظار می‌رود فصل ۳۱ اسپین‌آف Star Trek با بازی میشل یئو به زودی منتشر شود، آکادمی Starfleet بعدی در مسیر توسعه Star Trek خواهد بود و به زودی در +Paramount عرضه خواهد شد و امید است که در سال آینده راه‌اندازی شود.

نسخه دیگری از بازی Star Trek در راه است! - 1490984485 dwight1اگر «Star Trek goes to school» آشنا به نظر می‌رسد، به این دلیل است که این ایده حداقل از سال ۲۰۱۸ در مسیر توسعه بوده است. در آن زمان، قرار بود توسط استفانی ساویج و جاش شوارتز «Marvel’s Runaways – فراریان مارول» نمایش داده شود و همانطور که io9 در آن زمان نوشت: گروه جوان‌ و کم‌تجربه‌‌ای از قهرمانان Starfleet را دنبال می‌کنند که معمولاً در برنامه‌ای از Star Trek مانند Stellar Cartography 101 دیده‌ایم، زیرا آن‌ها سختی‌ها و مصیبت‌های نوجوانی را پشت سر می‌گذارند.

برای یادآوری، Prodigy اولین فصل خود را فردا به پایان می‌رساند و باقی مانده فصل چهارم Discovery در ۱۰ فوریه (۲۱ بهمن) باز می‌گردد، سپس فصل دوم پیکارد از ۳ مارس (۱٠ اسفند) آغاز می‌شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید