انتشار بازی Skull and Bones برای باری دیگر به تعویق افتاد!

انتشار بازی Skull and Bones برای باری دیگر به تعویق افتاد!

انتشار بازی Skull and Bones، چهار مرتبه به تعویق افتاد. این بازی ذر ابتدا قرار بود که در سال ۲۰۱۸ منتشر شود ولی به سال ۲۰۱۹ به تعویق افتاد، سپس دوباره اعلام شد که انتشار این بازی تا مارس ۲۰۲۰ به تاخیر می‌افتد.

در نهایت در ماه مه سال گذشته، یوبی سافت اعلام کرد که Skull and Bones زمانی بین ۱ آوریل ۲۰۲۲ (۱۲ فروردین ۱۴۰۱) تا ۳۱ مارس ۲۰۱۳ (۱۱ فروردین ۱۴۰۲) منتشر خواهد شد. اکنون نیز برای بار چهارم از تاریخ انتشار ۸ نوامبر (۱۷ آبان) خود، که به تازگی در ماه جولای (تیر ماه) اعلام شده بود، خارج شده و به ۹ مارس ۲۰۲۳ (۱۸ اسفند ۱۴۰۱) موکول شد!

انتشار بازی Skull and Bones برای باری دیگر به تعویق افتاد!

Kotaku’s Ethan Gach نقل منابع رو بازگو کرد: تیم‌هایی که روی Skull and Bones کار می‌کنند، سوخته‌اند. با توجه بهGach در داستان Kotaku خود، آخرین تست فنی برای بازی در ۱۹ سپتامبر(۲۸ شهریور) به پایان رسید.

یکی از منابع مرتبط با این تست به Kotaku گفت که گیم پلی بازی نسبت به تست‌های قبلی اصلاح شده‌تر بود، اما پیشرفت نیاز به کار دارد زیرا هنوز خیلی کم عمق است. Gach نیز گفته است که این نگرانی مشترکی است که منابع متعدد نزدیک به توسعه بازی به اشتراک گذاشته‌اند.

تاخیر در انتشار بازی Skull and Bones

انتشار بازی Skull and Bones برای باری دیگر به تعویق افتاد!

در اینجا آنچه یوبی سافت در مورد تاخیر گفته است: تیم ما به سختی در حال صیقل دادن و متعادل کردن تجربه قبل از عرضه جهانی است. در نتیجه، ما تصمیم سختی گرفتیم که تاریخ انتشار خود را به ۹ مارس ۲۰۲۳(۱۸ اسفند ۱۴۰۱) منتقل کنیم. ما بسیار مشتاق هستیم که همه شما دست خود را روی Skull and Bones قرار دهید و با سر به دنیای خطرناک و هیجان انگیز ساختمان شیرجه بزنید. امپراتوری دزدان دریایی خودتان برای اینکه بهترین تجربه ممکن را به شما ارائه دهیم، تصمیم گرفته‌ایم کمی بیشتر وقت بگذاریم تا مطمئن شویم که می‌توانیم دقیقاً آن را ارائه دهیم.

انتشار بازی Skull and Bones برای باری دیگر به تعویق افتاد!

برای مشتاق‌ترین شما نیز بسیار خوشحالیم که اعلام کنیم در آینده نزدیک بتای باز بازی را برگزار خواهیم کرد. به زودی اخبار بیشتری درباره نحوه ثبت نام برای ثبت نام به اشتراک خواهیم گذاشت، بنابراین برای اخبار و اطلاعیه‌های بیشتر، عینک جاسوسی خود را در رسانه‌های اجتماعی ما آموزش دهید.

آخرین موردی که مردم از Skull and Bones به طور گسترده دیدند، در نمایشگاه ماه جولای بود، جایی که شاهد گیم پلی گسترده‌ای بودیم و تاریخ انتشار این بازی را با تاخیر ۸ نوامبر(۱۸ آبان) را دریافت کردیم. در همان دورانی که Skull and Bones جلد داستان Game Informer بود، چیزهای بیشتری در مورد بازی یاد گرفتم. در آن زمان، تیم در تاریخ انتشار نوامبر خود مطمئن به نظر می‌رسید اما با توجه به تاریخچه این عنوان، تعجب نمی‌کنم که دوباره به تعویق بیفتد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید