ریمیک بازی Silent Hill 2 برای PS5 و PC معرفی شد

بازی Silent Hill 2 Remake معرفی شد

پس از سال‌ها انتظار کونامی در نهایت بازی Silent Hill 2 Remake را تایید کرد و با انتشار تریلری به معرفی آن پرداخت. اگرچه دو دهه از معرفی آن می‌گذرد، انتظار داریم نسخه ریمیک این بازی یک بازسازی کامل باشد که ویژگی‌های جهش‌یافته‌ای را نشان می‌دهد.

تریلر منتشر شده صحنه‌هایی از بازی را به صورت سینماتیک نشان می‌دهد و دیالوگ‌هایی هم میان شخصیت‌ها رد و بدل می‌شود. انتظار داریم طرفداران نسخه اصلی از این خبر بسیار هیجان انگیز شوند. در تریلر شخصیت اصلی یعنی جیمز و مری به چشم خورده و نگاهی هم به Pyramid Head خواهیم انداخت.

بازی Silent Hill 2 Remake معرفی شد

تریلر همچنین تایید کرد که طبق اطلاعات فاش شده، آهنگساز آکیرا یامائوکا و کارگردان هنری و طراح اشخاص ماساهیرو ایتو واقعاً برای بازسازی بازگشتند. استودیو Bloober Team که برای ساخت بازی The Medium شناخته می‌شود نیز به عنوان توسعه‌دهنده تایید شده است. این استودیو از موتورگرافیکی Unreal Engine برای توسعه بازی استفاده می‌کند. بنابراین بازی Silent Hill 2 Remake یک اثر هیجان انگیز در آینده خواهد بود.

Silent Hill 2 برای PS5 و PC در حال توسعه است و حداقل تا ۱۲ ماه پس از عرضه در انحصار کنسول PS5 باقی خواهد ماند و تاریخ انتشار مشخصی ندارد.

بازی Silent Hill 2 Remake معرفی شد

یک بازی اصلی جدید از این سری با نام Silent Hill f نیز معرفی شده است. در همین حال، کونامی همچنین با Annapurna Interactive و No Code برای Silent Hill: Townfall همکاری می‌کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید