سگا به دنبال ایجاد یک ابر بازی تا سال 2026 است

سگا به دنبال ایجاد یک ابر بازی تا سال 2026 است

سگا قصد دارد تا سال مالی منتهی به مارس ۲۰۲۶ یک “سوپرگیم” یا ابر بازی ایجاد کند. این خبر بر اساس آخرین گزارش این شرکت آشکار شده است. دقیقاً مشخص نیست که این «ابر بازی» چه چیزی می‌تواند باشد، اما سگا امید زیادی به IP‌های موجود و گذشته خود از جمله سونیک دارد.

این گزارش شامل پیامی از هاروکی ساتومی، مدیر عامل سگا است که در آن او درباره استراتژی پشت این برنامه و هدف جذب استریمرها صحبت می‌کند. او اظهار داشت: “یکی از استراتژی‌ها برای تولید چنین عناوین موفقی، ایجاد یک “ابر بازی” است، یک عنوان جهانی در مقیاس بزرگ. ما در حال حاضر روی توسعه چنین بازی‌ای هستیم و هدف آن انتشار تا سال مالی منتهی به مارس ۲۰۲۶ است.”

“هدف نهایی در استراتژی “Super Game” ایجاد یک بازی به قدری انقلابی است که کاربران بسیار فعال‌تری را نسبت به بازی‌های گروه تا به امروز جذب کند. نه تنها بازیکنان، بلکه استریمرهایی که بازی را استریم می‌کنند و بینندگانی که ویدیوهای آن‌ها را تماشا می‌کنند نیز شامل می‌شود.

 

ابر بازی سگا در آینده از راه می‌رسد

سگا به دنبال ایجاد یک ابر بازی تا سال 2026 است“این نوع جامعه محتوای بازی را گسترش می‌دهد و بیشتر توسعه خواهد داد، ارزشی را به بازی اضافه می‌کند که توسط توسعه‌دهندگان تصور نمی‌شود و جرقه‌ جنبش گسترده‌تری را برمی‌انگیزد که می‌تواند کاربران بیشتری را جذب کند و حضور بازی را به طور چشمگیری افزایش دهد.”

این گزارش همچنین بیان می‌کند که سگا قصد دارد یک بازی رایگان جدید منتشر کند «در حالی که به کار بر روی تقویت عملکرد عناوین موجود ادامه می‌دهد»، اگرچه مشخص نیست که آیا این به هر نحوی به «ابر بازی» مرتبط است یا خیر.

علاوه بر این، سگا اهمیت بازی‌های گذشته خود را تشخیص می‌دهد. “برای سرمایه گذاری موثر بر روی دارایی‌های IP زیاد، از جمله IPهای غیرفعال، ما این IPها را از طریق بازسازی، ریمستر و ریبوت و غیره بیشتر توسعه خواهیم داد. همچنین آنها را به خدمات مبتنی بر اشتراک و سایر اشکال کسب درآمد در چندین بخش ارائه خواهیم کرد.”

سگا به دنبال ایجاد یک ابر بازی تا سال 2026 است

مجموعه غنی این شرکت شامل فرنچایزهای گذشته مانند Shinobi، Out Run، Crazy Taxi، Jet Set Radio و After Burner می‌شود. در جاهای دیگر از رشد فرنچایز سونیک ستایش شده که تا حدودی به موفقیت فیلم‌های اخیر نسبت داده می‌شود.

این شرکت همچنین موفقیت Atlus و نقش‌آفرینی‌های آن را به رسمیت می‌شناسد و انتشار اخیر Persona 5 Royal در چندین پلتفرم را برجسته ساخته است. بازی Sonic Frontiers، بلاک‌باستر بعدی این شرکت، در ۸ نوامبر یا ۱۷ آبان در تمامی کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید