فصل هشتم بازی Sea of ​​Thieves از ۲۲ ماه نوامبر آغاز می‌شود

فصل هشتم بازی Sea of ​​Thieves از ۲۲ ماه نوامبر آغاز می‌شودشرکت Rare، توسعه دهنده بازی‌های ویدئویی بریتانیایی، تایید کرد که فصل هشتم بازی Sea of ​​Thieves اواخر این ماه منتشر خواهد شد. این فصل از ۲۲ نوامبر شروع می‌شود و گیمرهای علاقه‌ مند می‌توانند از طریق پخش زنده رسمی کانال Twitch در ساعت ۴ بعد از ظهر جمعه، ۱۸ نوامبر به وقت جهانی، نگاه دقیق‌تری به محتوای آپدیت داشته باشند.

همچنین بخوانید: فصل سوم بازی بتلفیلد ۲۰۴۲ برای سرویس گیم‌پس اُلتیمیت و EA Play عرضه می‌شود

همچنین، همراه با آپدیت محتوا، نتایج رسمی نبرد دو هفته‌ای Return of the Damned اعلام خواهد شد. این نبرد، یک رقابت منحصر به‌فرد است که به بازیکنان اجازه می‌دهد تصمیم بگیرند که آیا کاپیتان فِلیم هارت، آنتاگونیست اصلی بازی، در رویدادهای مرتبط با داستان آینده احیا شود یا خیر. هر بازیکن باید انتخاب کند که با کدام یک از دو جناحی که مواضع متضادی نسبت به رستاخیز کاپیتان فلیم هارت دارند، متحد شود و درگیر چیزی شبیه به ماجراجویی‌های پرچم‌دار برای تعیین آینده داستان Sea of ​​Thieves شود.

فصل هشتم بازی Sea of ​​Thieves از ۲۲ ماه نوامبر آغاز می‌شود - Sea of Thieves Belleگروه افراد شرور فلیم هارت، توسط پسر خوانده کاپیتان هدایت می‌شود و گروه افراد خوب پن دراگون، دزد دریایی مرموز Belle را به عنوان رهبر خود دارد. گیمرها مجبور هستند تا مسیرهای جداگانه‌ای را دنبال کنند و یا از هر دو مسیر بهره ببرند، وظایف مورد نیاز را در هر مسیر انجام دهند تا نشان دهند که کدام جناح را انتخاب کرده‌اند.

مایک چپمن، مدیر خلاق Rare نیز در پادکست اخیر تایید کرده است که پس از این چالش جانبی، Sea of ​​Thieves دوباره بر روی PVP در فصل آینده تمرکز خواهد کرد.

به گفته چپمن، گروه سخت در تلاش است تا تعادلی بین PVP و PVE ایجاد کند و گفته که راه‌های متفاوت و جدیدی برای بازیکنان PVE و PVP وجود خواهد داشت.

فصل هشتم بازی Sea of ​​Thieves از ۲۲ ماه نوامبر آغاز می‌شود - Sea of Thieves Cursed Sails 01 960x640 1برای تعامل در فصل‌های آینده پس از فصل هشتم Sea of ​​Thieves، در مورد بازیکنان جدیدی که می‌خواهند با رویدادهای داستانی موجود همراه شوند، می‌توانید رمان اخیرا منتشر شده Heart of Fire را بررسی کنید. این جزئیات ظهور و سقوط کاپیتان فلیم هارت را نشان می‌دهد و شدت نبرد رستاخیز او را به تصویر می‌کشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید