نحوه گرفتن زره Saint George در بازی Assassin’s Creed Valhalla

اگر شما هم به دنبال گرفتن زره Saint George در بازی Assassin’s Creed Valhalla هستید، پس در این مطلب با گیگ تک همراه باشید تا نحوه دریافت این زره Legendary را که تنها توسط شرکت در حالت River Raids Mode به دست می‌آید را برای شما کاربران ارائه کنیم.

در این حالت جدید، شما در نقش کاپیتان کشتی Drakkar ظاهر خواهید شد و می‌توانید در نقشه‌های مختلف و کوچک، یا همان رودخانه‌ها (Rivers) برای به پایان رساندن مراحل جدید حاضر شوید.

حال این بدان معناست که به علاوه Hall اصلی، اکنون دارای یک Jomsviking Hall خواهید شد که با ارتقا سطح آن و مبارزه در کنار سربازان Jomsviking می‌توانید قابلیت‌های جدید، فنون جدید، و از همه مهم‌تر یک زره مخصوص انگلیسی را که مال Saint George است به دست آوردید.

با این وجود اگر حملات شما ناموفق باشد، در نظر داشته باشید که این احتمال همیشه وجود دارد که به یکباره تمامی غنائم بدست آورده خود را همراه با برخی از یاران از دست بدهید!

در این مقاله قصد داریم تا به شما بهترین راه برای شروع این حالت جدید در بازی Assassin’s Creed Valhalla را آموزش دهیم.

شروع کار در حالت Rivers Raids بازی Assassin’s Creed Valhalla

پس از دانلود به‌روزرسانی بازی Assassin’s Creed Valhalla به نسخه ۱.۱.۲ و دریافت آپدیت Rivers Raid بازی خود به خود شما را به مراحل جدید خواهد فرستاد. در این بخش جدید شما با شخصیتی به نام Vagn آشنا خواهید شد؛ کسی که می‌خواهد مبارزه کند و پس از کشتن شما جایزه خاصی را ببرد.

همچنین در به‌روزرسانی جدید Assassin’s Creed Valhalla قادر خواهید بود تا با آخرین لحظات زندگی وایکینگ قهرمان، رگنار لاثبروک (Ragnar Lothbrok) را مشاهده کنید و در کنار او بجنگید!

با این حال آموزش امروز درباره داستان این بخش نیست؛ بلکه برای شروع، لازم است تا پیش از هرچیز به نروژ و به عبارتی سرزمین اسکاندیناوی را در حالت اصلی بازی ترک کرده و در انگلستان قبیله خود را مستقر کرده باشید. به هر حال اگر تازه بازی Assassin’s Creed Valhalla را شروع کرده باشید، تنها چند ساعتی را زمان نیاز خواهید داشت تا داستان را به این قسمت برسانید؛ اما در نظر داشته باشید که حتما باید ساختمان Barracks یا همان سربازخانه را ساخته باشید.

همچنین دقت کنید که کمترین قدرت لازم برای شروع این مراحل ۸۹ خواهد بود، اما اگر قصد دارید تا جوایز بیشتری را بدست آورید بهتر است با توان بیشتری کار را شروع کنید.

به علاوه، پیش از شروع مرحله به یک بخش آموزشی خواهید رفت که به شما نکات لازم درباره حمله کردن را خواهد داد. البته مکانیزم مبارزات و یورش‌ها (Raid) در این بخش چندان هم با حالت اصلی متفاوت نیست؛ اما بهتر است پیش از هر چیز این دوره آموزشی را رد کنید تا به مشکل برنخورید.

پس از اتمام تمامی مراحل فوق، بالاخره بازی اصلی شروع شده و می‌توانید بین دو رود Exec و Severn یکی را انتخاب کنید.

مکان دو رود Severn و Exe در بازی Assassin’s Creed Valhalla

پس از اولین حمله تمرینی، Vagn به شما درباره یک زره باستانی می‌گوید که شاید چندان هم باستانی به نظر نرسد؛ اما قبل از اینکه بتوانید این زره را در اتاق مخصوص خود بپوشید، باید به دنبال سرنخ‌هایی در دو نقشه رودهای ذکر شده بروید.

پیش از آن نیز نیاز خواهید داشت تا مکان دو رود را بدانید که برخلاف سایر جوایز این بخش، در منطقه‌ای مشخص خواهند بود‌. در حالت کلی، از Books of Knowledge می‌توانید برای ارتقا قابلیت‌ها و از Foreign Supplies برای جمع‌آوری اسلحه‌های جدید استفاده کنید.

به علاوه برای پیدا کردن سرنخ‌های (Clues) Severn می‌توانید از نقشه زیر استفاده کنید.

بازی Assassin's Creed Valhalla

همچنین برای رود Exe از نقشه‌های زیر استفاده کنید.

بازی Assassin's Creed Valhalla
سرنخ مهم رود Exe

 Assassin's Creed Valhalla- Exe River

البته شما در بخش تمرینی بخش کوچکی از این نقشه را پیموده‌اید؛ اما برای بدست آوردن هدف اصلی بهتر است به قسمت شمال شرقی آن (از جایی که شروع می‌کنید) بروید تا در سمت راست خود Escanceaster Monastery را پیدا کنید. حال به دنبال بزرگ‌ترین کلیسا بگردید تا داخل آن و روی میز اصلی یک سرنخ مهم پیدا کنید.

سرنخ مهم رود Severn

بازی Assassin's Creed Valhalla

در این نقشه هم به مانند نقشه رود Exe تنها کافیست تا به قسمت شمال شرقی بروید تا در نهایت منطقه Northern Monastery را پیدا کنید. سپس باز هم به دنبال بزرگ‌ترین ساختمان روی تپه بگردید و پس از پیدا کردن وارد آن شوید. در نظر داشته باشید که هنگام وارد شدن، چندین سرباز برای شما کمین خواهند کرد و احتمالا یاران زیادی را در این راه از دست خواهید داد.

با این حال پس از داخل شدن به دنبال یک سری سیخ شبکه‌ای بگردید تا با استفاده از کمان خود، بتوانید داخل آن و به یک در قفل شده از پشت تیر بزنید تا باز شود. حال از بیرون به سمت آن رفته و آخرین سرنخ را پیدا کنید تا در نهایت ملاقاتی با Vagn داشته باشید.

در دیدار بعدی شما با این شخصیت، نقشه رود جدیدی به نام Dee را باز خواهید کرد و با آن بالاخره می‌توانید به دنبال زره باستانی Saint George بگردید.

نحوه گرفتن زره Saint George

بازی Assassin's Creed Valhalla

راه شما از اینجا به بعد کمی دشوار خواهد شد؛ چراکه به نظر می‌رسد تمامی قطعه‌های زره داخل نقشه و به صورت اتفاقی پخش شده‌اند. با این حال می‌توانید تعداد مکان‌هایی که قطعه‌ها در آن ظاهر می‌شوند را برای خود محدودسازی کرده و کار پیدا کردن را ساده‌تر کنید.

با این حساب اگر مکانی می‌خواهید به آن حمله کنید کوچک است، پس مطمئن باشید هرگز قطعه‌ای از زره را در آن پیدا نخواهید کرد. با این حال حمله کردن به این مکان‌ها را برای پر کردن میزان سلامتی یاران خود فراموش نکنید.

لیست قطعه‌های این زره به در فهرست زیر عنوان شده تا مطمئن شوید هیچکدام از آن‌ها را فراموش نکرده‌اید.

  • Cape
  • Great Helm
  • Armor
  • Bracers
  • Trousers
  • Tower Shield

با این وجود شمشیر مقدس Saint George در این لیست ذکر نشده، چراکه شما باید آن را در یکی از ماموریت‌هایی که Vagn در نقشه Dee به شما می‌دهد آن را پس از کشتن یک غول مرحله آخر بدست آورید.

سایر آیتم‌ها

به هر حال زره فوق همه آنچه که شما می‌توانید از این سه نقشه و در کل چالش River Raid بازی Assassin’s Creed Valhalla پیدا کنید نیست؛ بلکه برخی آیتم‌های دیگر وجود دارند که با گرفتن آن‌ها و معامله با Vagn می‌توانید کشتی خود را ارتقا دهید یا کاراکتر خود را شخصی‌سازی کنید.

همچنین قابلیت‌های (Ability) دیگری نیز وجود دارند که در لیست زیر مکان پیدا کردن آن‌ها را ذکر کرده‌ایم. دقت کنید که مکان بدست آوردن همه این فنون به صورت ثابت بوده و اتفاقی نیستند.

قابلیت Shoulder Bash

در نقشه Severn به منطقه Island Monastery بروید و سپس در سمت راست بزرگ‌ترین ساختمان مکانی را پیدا خواهید کرد که با رد شدن از کنار دیوار آن، می‌توانید دری را ببینید که قابل تخریب بوده و در سمت راست آن این قابلیت وجود دارد.

قابلیت Battle Cry

در نقشه Dee و در منطقه Cliffside Monastery از تاق بزرگ رد شده و به سمت بالای تپه حرکت کنید. حال زیر داربست وارد حفره کنار دیوار شوید تا وارد اتاق Book of Knowledge شوید.

قابلیت Berserker Trap

در نقشه Dee و در منطقه Riverside Monastery در سمت شرق دور باز هم می‌توانید دیواری را پیدا کنید که بین آن حفره‌ای وجود دارد و با رد شدن از آن، می‌توانید در مقابل خود را هم خراب کنید تا در نهایت قابلیت را به دست آورید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید