سیستم بروزرسانی شخصیت در بازی Resident Evil Village

Resident Evil Village

نسخه جدید از سری مجموعه‌های بازی رزیدنت ایول، Resident Evil Village است که در آن شما با مجموعه‌ای از دشمنان وحشتناک کاملا جدید مواجه هستید اما خوشبختانه روزنه‌ای از امید وجود دارد. شما می‌توانید با سیستم بروزرسانی و ویژگی‌های بازی، شخصیت خودتان را به همراه اسلحه‌ها و سایر چیزهایی که می‌خواهید را ارتقا بدهید.

این ویژگی جدید است و قبلا در بازی‌های رزیدنت ایول وجود نداشته‌است، پس دانستن نحوه استفاده از آن می‌تواند باعث نجات شما از شکست در بازی و مرگ شود. با تشکر از game informer می‌توانیم تقریبا تمام چیزهایی را که می‌خواستیم در ارتقای جدید بدست بیاوریم.

سیستم ارتقا Resident Evil Village چیست؟

سیستم بروزرسانی شخصیت در بازی Resident Evil Village - 2 1

در بازی برای دوری از گرگ‌های وحشتناک، خون آشام‌ها و گرگینه‌هایی که در اطراف قلعه شما را دنبال می‌کنند، دائما مجبور هستید گوش به زنگ باشید، سیستم بروزرسانی برای کمک به شما در مواجهه با این تهدیدات هولناک یکسری بروزرسانی برای شخصیت، اسلحه‌ها و انبار مهمات تعریف کرده‌است. شما با پیدا کردن مواد حیاتی(vital) که ممکن است در شکار حیوانات یا در جمع آوری سکه به دست آورید، می‌توانید از سیستم بروزرسانی استفاده کنید، بنابراین باید به طور مداوم اطراف خود را جستجو کنید.

در بازی‌های قبلی فقط  می‌توانستید اسلحه‌ها را بروزرسانی کنید و به جز قابلیت باز شدن در ( unlockable) چیزی برای ارتقا شخصیت تعریف نشده‌بود، در مجموع تغییرات به وجود آمده در نسخه جدید زیبا است و بازی باید همچنان راه‌های بیشتری برای مقابله بازیکن با تهدیدات هولناک داشته‌باشد.

در نسخه‌های قبلی بازی شما در موقعیتی بودید که تنها محیط اطراف را می‌گشتید و سعی میکردید تا با حل کردن معما ها بتوانید اسلحه‌ها را بروزرسانی کنید، این در حالی بود که همزمان موجودات هولناکی شما را دنبال می‌کردند و مجبور بودید تا با آنها نیز بجنگید. در این نسخه با یک فروشنده طرف هستید، می‌توانید نیازهای  خود را برای بروزرسانی از این طریق رفع کنید.

برای بروزرسانی اسلحه‌ها و شخصیت‌ها به چه چیزهایی احتیاج داریم؟

۳

برای بروزرسانی شخصیت و سلاح‌ها احتیاج به شکار حیوانات مزرعه و گرگینه‌ها(Lycans) دارید، بنابراین به عنوان ایتان (Ethan) برای خوردن و جمع آوری گوشت باید به شکار حیواناتی مثل ماهی، بز خوک و حتی مرغ بروید، همه این حیوانات ممکن است به شما حمله کنند، مواد لازم را بدست بیاورید و سعی کنید از محل دور شوید.

برای بروزرسانی اسلحه‌ها به چیزهای کمی متفاوت‌تر احتیاج داریم:

ارزی به نام لی (Lei)، که این ارز از شکار حیوانات خطرناک در Resident Evil Village مانند گرگینه‌ها و بزهای غول پیکر بدست می‌آید. این ارزها را به طور معمول و در روند بازی در روستا بدست می‌آورید، فقط باید حواستان باشد که آنها را در موقعیت مناسبش خرج کنید.

۴

همچنین می‌توانید گنجینه‌های ارزشمند دیگری را که در دست دشمنانتان است با این ارزها مبادله کنید و همزمان اطراف خود را جست و جو کنید تا گنجینه‌های ارزشمندی را پیدا کنید که می‌توانید با این ارزها بخرید. نبردهای خود را عاقلانه انتخاب کنید تا بعدا از گرفتن تصمیمات جسورانه پشیمان نشوید.

کجا می توانیم شخصیت خود را بروزرسانی کنیم ؟

5

فروشنده‌ای وجود دارد که شما با مراجعه به آن می‌توانید تمام چیزهایی را که می‌خواهید بروزرسانی کنید، پیدا کنید. اسم فروشنده Duke است و نام  فروشگاه خود را Dukes kitchen  گذاشته‌است، قابلیت جذاب دیگری که در این نسخه از برنامه به وجود آمده این است که می‌توانید در این مکان مهمات و بقیه چیزهایی که نیاز دارید را ذخیره کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید