ریمیک Resident Evil 4 و هر چیز دیگری که در RE Showcase نشان داده شد

ریمیک Resident Evil 4 و هر چیز دیگری که در RE Showcase نشان داده شدکپ‌کام، شرکت‌ بزرگ نشر و توسعه‌دهنده بازی‌های ویدئویی ژاپنی در جدیدترین ویترین ویدیوئی خود نگاهی عالی از ریمیک Resident Evil 4 ارائه کرده است. همراه با این نسخه بازسازی شده، هم تصاویر جدید از گیم پلی و هم یک تریلر داستانی جدید در مورد پروژه‌های مختلف Resident Evil خود به اشتراک گذاشته است. 

درون‌مایه ریمیک Resident Evil 4

در بخش گیم‌پلی، کپ‌کام چند دقیقه از ریمیک اکشن Resident Evil 4 خود را به اشتراک گذاشت که با سکانسی از اوایل بازی شروع می‌شود که قهرمان داستان، لئون را می‌بیند که در جنگل پیش از مواجهه با انباری به ظاهر متروکه، در حال گذر از جنگل است. این سکانس، ارتقاهای بصری مختلف بازسازی را به نمایش می‌گذارد و در حالی که لئون توسط گانادو احاطه می‌شود، به نبردی آشفته در فضای باز کشیده می‌شود. به ناچار همه چیز با مرد اره برقی به دست به پایان می‌رسد، اما لئون به نوعی موفق می‌شود این بار جان خود را حفظ کند.

پس از افشای جدیدترین گیم پلی خود، کپ‌کام درباره ریمیک با جزئیات بیشتری صحبت کرد و توضیح داد که هدفش این است که “به دنیای اصلی بازی احترام بگذارد و در عین حال ایده‌های جدید و گرافیک‌های پیشرفته‌ای را برای تقویت مفاهیم اصلی عنوان به اجرا درآورد”. کپ‌کام می‌گوید: «اگر نسخه اصلی را بازی کنید، تجربه‌ای تازه با حس آشنایی را به شما ارائه می‌دهد که هم تازه‌واردان و هم پیشکسوتان Resident Evil 4 از آن لذت خواهند برد».

برخی از این ایده‌های تازه اجرا شده شامل طیف گسترده‌تری از حملات برای گانادو و همچنین یک مانور جدید اضافه‌شده و بسیار خون‌آلود برای لئون است. همچنین یک آپشن تجارتی جدید برای Merchant وجود دارد که به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا جواهراتی را که در سفر خود پیدا کرده‌اند با اقلام ویژه مبادله کنند.

همانطور که قبلاً اعلام شده بود، نسخه ریمیک Resident Evil 4 برای پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری X/S و رایانه‌های شخصی از طریق Steam در ۲۴ مارس سال آینده (۴ فروردین ۱۴۰۲) عرضه خواهد شد. کپ‌کام اکنون تأیید کرده است که بازیکنان دارای PS4 می‌توانند به صورت رایگان بازی را به نسخه PS5 ارتقا دهند.

همچنین در نسخه Resident Evil 4، آپشن‌های جدیدی را که منتشر می‌کند، از جمله نسخه Deluxe که شامل لباس‌های اضافی، سلاح‌های لوکس، نقشه گنج، لوازم جانبی عینک آفتابی و یک ویژگی اصلی تعویض موسیقی متن است. کپ‌کام یک نسخه فیزیکی Collectors Edition که تمام موارد فوق را در بر می‌گیرد و فیگور لئون، موسیقی متن دیجیتال، کتاب هنری، پوستر، استیل بوک و موارد دیگر را نشان داد. 

ریمیک Resident Evil 4 و هر چیز دیگری که در RE Showcase نشان داده شد - resident evil 4 remake deluxe editionکسانی که نسخه استاندارد Resident Evil 4 را پیش‌سفارش می‌کنند، نوعی کیف طلایی و طلسم مهمات تفنگ دستی را برای استفاده در بازی دریافت می‌کنند، همچنین پیش‌سفارش‌های Deluxe و Collectors Edition نیز کیف کلاسیک و جذاب گیاهی سبز را دریافت می‌کنند. هر گیمری که نسخه دیجیتال پلی استیشن را پیش‌سفارش کند، یک موسیقی متن کوتاه دریافت می‌کند.

کپ‌کام بخش ریمیک Resident Evil 4 خود را با یک تریلر جدید به پایان رساند، اما در مورد پروژه‌های دیگرش نیز صحبت‌های زیادی وجود داشت. برای مثال Resident Evil Village Gold Edition و Winters’ Expansion با اندکی اشتراک‌گذاری بیشتر در زمینه “realm of conscience” پخش دیگری داشتند. همچنین این نکته جالب را نشان می‌داد که با توجه به این واقعیت که چهره اتان وینترز هرگز در بازی دیده نشده است و در حالت سوم شخص جدید اضافه‌شده پنهان می‌ماند و اتان هر زمان که بازیکنان سعی می‌کنند جهت‌گیری چهرع خود را تغییر دهند، صورت خود را برمی‌گرداند.

هرکسی که می‌خواهد حالت سوم شخص جدید را بررسی کند، می‌تواند این کار را از طریق دموی جدید Resident Evil Village انجام دهد که امروز بر روی همه پلتفرم‌ها راه‌اندازی می‌شود و ۶۰ دقیقه زمان بازی را ارائه می‌دهد که می‌توان آن را از دیدگاه اول شخص نیز تجربه کرد.

ما همچنین جزئیات بیشتری در مورد Re:Verse چند نفره با تاخیر طولانی دریافت کردیم و اکنون تایید شده است که از بازی متقابل بین پلتفرم‌های مختلف پشتیبانی می‌کند که یک دوره دسترسی اولیه کوتاه برای همه دارندگان Resident Evil Village از ساعت ۱۹:٠٠ به وقت PDT در ۲۳ اکتبر/۳ بامداد BST در ۲۴ اکتبر دسترسی اولیه دریافت می‌کند و در ۲۵ اکتبر ساعت ۲۳ بعد از ظهر / ۷ صبح به وقت محلی BST در ۲۶ اکتبر به پایان می‌رسد. کپ‌کام همچنین برنامه‌های خود را پس از عرضه برای Re:Verse به اشتراک گذاشت و قول حداقل سه به‌روزرسانی پس از انتشار را داد.ریمیک Resident Evil 4 و هر چیز دیگری که در RE Showcase نشان داده شد - re verse post launch updates

 و در نهایت! تاریخ انتشار نسخه‌های ابری مختلف Resident Evil که به سوییچ می‌آیند. Resident Evil Village در ۲۸ اکتبر وارد بازار می‌شود و Winters’ Expansion در ۲ دسامبر آغاز می‌شود و پس از آن Resident Evil 2 در ۱۱ نوامبر بازسازی می‌شود. نسخه بعدی ریمیک Resident Evil 3 در ۱۸ نوامبر است و نسخه ابری Resident Evil 7 در ۱۶ دسامبر همه چیز را کامل می‌کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید