بازی Ravenbound با سبکی جهان باز معرفی شد

بازی Ravenbound با سبکی جهان باز معرفی شد

استودیو Systemic Reaction از زیرمجموعه‌های Avalanche Studios Group، به‌تازگی از بازی Ravenbound رونمایی کرده، بازی ویدئویی که توسط استودیویی با سابقه ساخت Generation Zero و Second Extinction توسعه پیدا می‌کند.

بازی Ravenbound از راه رسید

در ماه ژوئن بود که تام هندرسون افشاگر صنعت اطلاعاتی پیرامون این عنوان داد. بازیکنان در بازی Ravenbound می‌توانند در نقش یک فرد درآمد یا اینکه به صورت کلاغ به آسمان بروند. در کنار عناصر تصادفی و ساخته‌شده، ساخت عرشه و نبردهای تنومند سریع نیز وجود دارد. طراح اصلی بازی، Simon Laserna در صحبت با IGN گفته که: “این واقعا هیجان‌انگیز است وارد یک سبک جدید سیستمیک واکنشی شوید. ترکیب میراث دنیای باز ما با مکانیک‌های سرکش و هیولاهای جنگل‌های سوئد یک چالش سرگرم‌کننده بود!»

 

بازی Ravenbound با سبکی جهان باز معرفی شدRavenbound برای رایانه‌شخصی در حال توسعه است و به استریم هم خواهد رسید. پلتفرم‌های دیگر و تاریخ انتشار آن اعلام نشد. اگرچه به طور رسمی تایید نشده، گزارش هندرسون نشان داد که بازیکنان می‌توانند هنگام شروع یک مسابقه جدید، یکی از سه کشتی را انتخاب کنند. هر کدام مهارت‌ها و سلاح‌های متفاوتی داشتند و بازیکنان می‌توانستند برای بدست آوردن کارت‌های جدید، اردوگاه‌های دشمن را برای سکه غارت کنند.

بازی Ravenbound با سبکی جهان باز معرفی شد

همچنین به نظر می‌رسد یک ساختار فصلی با ماموریت‌ها و دشمنان جدید هر ماه وجود دارد. به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید