رویداد جدید بازی Rainbow Six Extraction معرفی شد

رویداد جدید بازی Rainbow Six Extraction معرفی شد

شرکت یوبیسافت به‌تازگی چهارمین رویداد Crisis بازی Rainbow Six Extraction را با نام After Effect معرفی کرده است.

محتوای جدید که تا ۱۷ نوامبر یا ۲۶ آبان در دسترس است، اوج هیجانی در سه رویداد گذشته خواهد بود و محتوای بعد از راه‌اندازی بیشتری را به ارمغان می‌آورد که شامل یک دشمن کاملاً جدید، فناوری REACT، چالش‌ها و موارد ظاهری می‌شود.

یوبیسافت توضیح می‌دهد: “در After Effect، اپراتورها باید به دنبال هسته انگل ارزشمند بگردند، آن را حمل کنند و از قدرت آن استفاده کنند؛ یا اپراتور را در برابر تهدیدات ورودی از جمله Amber Sprawl اسکورت کنند و از آن محافظت کنند.”

 

تجربه هیجان انگیز با رویداد جدید بازی Rainbow Six Extraction

رویداد جدید بازی Rainbow Six Extraction معرفی شدنشانگر مرگ هسته یک توانایی قدرتمند است که اپراتور می‌تواند در برابر دشمنان و ساختارهای انگل از آن استفاده کند. به هم تیمی‌های آنها اجازه می‌دهد تا فوراً دشمنان مشخص‌شده را از طریق هر منبع آسیبی که بعداً به آنها برخورد می‌کند، محو کنند، بنابراین بازیکنان باید این توانایی قدرتمند را به صورت استراتژیک به کار گیرند. “

حمل هسته بینایی هر کسی که آن را حمل می‌کند مختل می‌سازد، با افزایش سطح نوردهی تا زمانی که هسته کاهش یابد یا به “سطح نوردهی” ۱۰۰ درصد برسد. همچنین سرعت و تحرک شما نیز کاهش یافته است، مگر اینکه از ابزار جدید REACT، به نام Replusion Harness استفاده کنید. راهنما که قادر به مبارزه نیست، باید به جوخه‌های خود برای عبور زنده از منطقه مهار تکیه کند.

رویداد جدید بازی Rainbow Six Extraction معرفی شد

همچنین در After Effect با پوشش جدید، مطالعات بحران تازه، جذابیت های مضمون و دشمن پروتیم فینکا نیز روبه رو خواهید شد. بازی Rainbow Six Extraction یک اثر شوتر اول شخص از یوبیسافت بوده که در سال گذشته منتشر شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید