معرفی اپراتورهای بازی Rainbow Six Extraction + قابلیت‌های هرکدام

اپراتورهای بازی Rainbow Six Extractionاپراتورهای بازی Raimbow Six Extraction اکثرا همان شخصیت‌های محبوبی هستند که پیش‌تر در عنوان Siege هم دیده بودیم. با این حال نکته قابل توجه اینجاست که ویژگی‌های هرکدام از این کاراکترها در محیط جدید کمی متفاوت است.

به نقل از PCGamesN، بازی Rainbow Six Extraction در رویداد آنلاین E3 2021 در حالی معرفی شد که پس از شایعات و اخبار فراوان، بالاخره نگاهی تمام و کمال به هرآنچه که از این عنوان مورد انتطار لازم بود بدانیم توسط یوبیسافت منتشر شد. با این وجود نکته قابل توجه اینجاست که این عنوان شباهت‌های بسیار زیادی را به Siege داشته و از طرفی نیز داستان آن با این بازی در ارتباط است. در نتیجه، اپراتورهای هر دو بازی حداقل در حال حاضر یکسان هستند و در Extraction چهره‌های آشنایی را مشاهده می‌کنیم.

حال در میان اپراتورهای بازی Rainbow Six Extraction تنها حدود ۹ شخصیت به صورت رسمی معرفی شده‌اند که تمامی آن‌ها دارای قابلیت‌های خاص بوده و علاوه بر گجت‌هایی که از Siege با خود آورده‌اند، سلاح تازه‌ای را هم بر دست خواهند گرفت. برای مثال شخصیت Ela در عنوان Siege این قابلیت را نداشت تا از اسلحه خارج از رده SMG استفاده کند، اما در اینجا می‌بینیم که او از سلاح‌های LMG نیز استفاده می‌کند.

همچنین اپراتورهای بازی Rainbow Six Extraction اگر مربوط به ارگان خاصی باشند و در یک گروه قرار بگیرند، دسته اسلحه آن‌ها نیز یکسان خواهد بود. برای مثال دو شخصیت Thermite و Pulse هر دو از پلیس FBI هستند و در نتیجه می‌توانید اسلحه یکسانی را در Loadout آن‌ها انتخاب کنید.

اپراتورهای بازی Rainbow Six Extraction

اپراتورهای بازی Rainbow Six Extractionدر ادامه قدرت، سرعت و ویژگی‌های هر یک از اپراتورهای عنوان Extraction را مرور می‌کنیم تا در صورت تجربه نسخه دمو این عنوان که به تازگی در دسترس کاربران قرار گرفته، با آن‌ها آشنایی داشته باشید. همچنین اگر این اپراتورها را از عنوان Siege می‌شناسید، بد نیست با قابلیت جدید آن‌ها نیز آشنا شوید که باز هم در دسته‌های مختلف، در اختیار هر شخصیت قرار دارد.

شخصیت Hibana

اپراتورهای بازی Rainbow Six Extractionهیبانا اولین بار در سال ۲۰۱۵ در عنوان Siege به سری Rainbow Six اضافه شده بود و در دسته اپراتورهای اصلی بازی Rainbow Six Extraction قرار می‌گیرد. همچنین جالب است بدانید که در تریلر داستانی عنوان Extraction، این کاراکتر روایت آلوده شدن زمین به پست انگل کیمرا (Chimera) را روایت کرده و خود توسط آن گرفتار می‌شود.

این کاراکتر دارای ۳ امتیاز سرعت و یک امتیاز زره یا همان Armor است و گجت ویژه آن نیز یک لانچر بزرگ به نام X-Kairos خواهد بود که با استفاده از آن می‌تواند تیرهایی که از دیوار هم رد می‌شوند را شلیک کند. قابلیت ویژه او نیز Stronger Recovery نام دارد که کاربرد آن هنوز مشخص نیست. سلاح اصلی او TYPE-89 در دسته Assault Rifle است.

شخصیت Ela

اپراتورهای بازی Rainbow Six Extractionالا اولین بار در بازی Ghost Recon به سری عناوین Tom Clancy’s اضافه شد اما طولی نکشید تا در یک بسته الحاقی جداگانه به Siege آمد تا با قابلیت‌های ویژه خود در دسته اپراتورهای این عنوان و حال بازی Rainbow Six Extraction قرار بگیرد. او دارای سه امتیاز سرعت و یک امتیاز زره است و از گجت ویژه Grzmot Mine بهره می‌برد که با پرتاب آن‌ها دشمنان را تا چند ثانیه کور و کند می‌کند.

قابلیت ویژه او Healthy Hand نام داشته و از سلاح تخصصی Scorpion Evo 3 برای قتل عام دشمنان خود استفاده می‌کند.

شخصیت Sledge

اپراتورهای بازی Rainbow Six Extractionاسلج از اپراتورهای بازی Rainbow Six Extraction است که برای داشتن یک پتک بزرگ به عنوان گجت اصلی معروف بوده و می‌تواند دیوارها را خورد کند. به نحوی که در تریلر این عنوان نیز نشان داده شد که چطور او یکی از دیوارها را شکسته و از پشت دشمن خود ظاهر می‌شود تا کار او را با یک چاقو یکسره کند.

قابلیت ویژه این شخصیت نیز به مانند الا Healthy Hand نام داشته و از سلاح شات گان M590A1 استفاده می‌کند. همچنین او دارای دو امتیاز زره و دو امتیاز سرعت است تا به عنوان یک اپراتور کاملا کاربردی تبدیل شود.

شخصیت Doc

اپراتورهای بازی Rainbow Six Extractionهمانطور که از اسمش هم پیداست، داک یک اپراتور متخصص در امور پزشکی است که با گجت مخصوص خود می‌تواند یارانی که زمین خورده‌اند را زنده نگه دارد یا سلامتی خودش را افزایش دهد. او از سه امتیاز سرعت و یک امتیاز زره بهره برده و از سلاح شات گان SG-CQB استفاده می‌کند که برای زدن دشمنان از فاصله نزدیک بسیار کاربردی به نظر می‌رسد.

او نیز مانند هیبانا از قابلیت ویژه Stronger Recovery بهره می‌برد که کاربرد آن قاعدتا مربوط به افزایش میزان سلامتی بوده و استفاده از آن با عرضه رسمی بازی تا چند ماه آینده در دسترس قرار خواهد گرفت.

شخصیت Vigil

اپراتورهای بازی Rainbow Six Extractionویجیل یکی از اپراتورهای مهم در بازی Rainbow Six Extraction است که در عنوان Siege نیز برای گول زدن دشمنان و همچنین غافلگیر کردن آن‌ها توسط بازیکنان مورد استفاده قرار می‌گیرد. این شخصیت می‌تواند با گجت ERC-8 Disruptor خود تا مدتی محدود غیب شده و فوق‌العاده در تیم سه نفره Extraction کاربردی ظاهر شود. همچنین لازم به ذکر است که او نیز از سه امتیاز سرعت و یک امتیاز زره بهره برده و در مقابل حملات دشمنان از مقاومت چندان بالایی برخوردار نیست.

سلاح مورد استفاده این شخصیت K1A1 نام دارد که یک رایفل تمام اتوماتیک بوده و قابلیت اصلی او نیز Gear Up نام دارد که بر خلاف دیگر اپراتورهای نام برده، ظاهرا مربوط به افزایش سلامتی نیست.

شخصیت Alibi

اپراتورهای بازی Rainbow Six Extractionالیبای نیز به مانند ویجیل یکی دیگر از شخصیت‌هایی است که می‌تواند در گول زدن دشمنان فوق‌العاده کاربردی باشد؛ بخصوص برای استفاده از گجت مخصوص Prisma که تصاویر هولوگرامی او را در نقشه بازی پخش می‌کند تا دشمنان به سمت آن‌ها حمله‌ور شده و در نتیجه جای خود را لو بدهند.

این کاراکتر نیز از سه امتیاز سرعت و یک امتیاز زره بهره می‌برد و سلاح مورد علاقه او Mx4 Storm نام دارد که در دسته SMG خواهد بود. همچنین قابلیت اصلی او Enhanced Reflexes نام دارد که مانند ویجیل متفاوت از سایر اپراتورهای بازی Rainbow Six Extraction است.

شخصیت Finka

اپراتورهای بازی Rainbow Six Extractionفینکا یکی دیگر از اپراتورهای بازی Rainbow Six Extraction است که دارای دو امتیاز سرعت و همچنین دو امتیاز زره بوده و از سلاح اتوماتیک SPEAR.308 استفاده می‌کند. البته لازم است بدانید که اسلحه تمامی اپراتورها همانطور که در ابتدای مطلب نیز اشاره شد قابل تغییر است، اما این انتخاب در هر کلاس محدود خواهد بود.

با این وجود ضرورت حضور فینکا در هر تیمی از بازی به دلیل وجود گجت Adrenal Surge خواهد بود؛ چیزی که باعث می‌شود تا سرعت راه رفتن و دویدن شما بیشتر شده و از طرفی قابلیت زنده کردن یارانی که افتاده‌اند را هم داشته باشید. همچنین قابلیت اصلی این شخصیت Resiliant Revival نام دارد که نسبت به دیگر اپراتورها بوده و کاربرد آن مشخص نیست.

شخصیت Lion

اپراتورهای بازی Rainbow Six Extractionلاین می‌تواند با پهباد EE-One-D Drone خیلی راحت و بدون دردسر جای دشمنان را پیدا کرده و آن را به دیگران اطلاع دهد. سلاح مورد علاقه این شخصیت V308 نام داشته و قابلیت اصلی آن نیز Stronger Recovery خواهد بود. این شخصیت دارای دو امتیاز زره و دو امتیاز سرعت بوده و از طرفی یک شخصیت فوق‌العاده خوب برای افراد مبتدی حساب می‌شود.

لازم به ذکر است که این شخصیت در سال ۲۰۱۸ در رویداد Outbreak معرفی شده بود که به نحوی حکم پایه برای Extraction محسوب شده و با انگل کیمرا در ارتباط است.

شخصیت Pulse

اپراتورهای بازی Rainbow Six Extractionپالس از اپراتورهای بازی Rainbow Six Extraction است که در عنوان Siege عضو گروه FBI بوده و حال زیر نظر REACT در مقابل تهدید انگل فضایی کیمرا و آرکین‌ها فعالیت می‌کند. او این قابلیت را دارد تا با گجت HB-5 Cardiac خود دشمنان را ردیابی کند؛ قابلیتی که در عنوان Siege برای پیدا کردن دیگر بازیکنان کاربردی بوده و در عنوان Extraction به بی سر و صدا پایان رساندن ماموریت به تیم شما کمک می‌کند.

همچنین با این سنسور می‌توانید رد Nest ها را هم بزنید که منبع به وجود آمدن آرکین‌ها محسوب می‌شود. لازم به ذکر است که نابود کردن و اسکن کردن این لانه‌ها، در واقع هدف اصلی ماموریت شما در این بازی بوده و باعث می‌شود تا دشمنان در تعداد کمتری در مقابل شما ظاهر شوند. به علاوه، سنسور مخصوص پالس جای اپراتورهای MIA که در دیگر ماموریت‌ها از دست رفته‌اند را به شما نشان می‌دهد تا آن‌ها را نجات داده و در نهایت ارتقاهای خود را باز پس بگیرید!

پالس از سلاح شات گان M1014 استفاده کرده و از یک امتیاز زره و دو امتیاز سرعت بهره می‌برد. قابلیت اصلی او نیز Healthy Hand نام دارد.

نسخه کامل بازی رینبو سیکس اکسترکشن در تاریخ ۲۵ شهریور (۱۶ سپتامبر) برای کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس – اس، ایکس باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه خواهد شد.

مطلب قبلیمشخصات فنی گلکسی S21 FE با پردازنده اسنپدراگون ۸۸۸ در بنچمارک دیده شد
مطلب بعدیگوگل شش ویژگی جدید برای اندروید اعلام کرده که در تابستان امسال در دسترس خواهدبود

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید