بیشتر آیتم‌های بازی PUBG PC از سال ۲۰۲۲ رایگان خواهد شد

بیشتر آیتم‌های بازی PUBG PC از سال 2022 رایگان خواهد شدبازی PlayerUnknown’s Battlegrounds در سال ۲٠۱۷ جامعه گیمرها را تحت تأثیر قرار داد. این بازی یک تجربه نبرد سلطنتی را روی پلتفرم رایانه با قیمتی معادل ۱۴۹۹ روپیه (۲٠ دلار) ارائه کرد. اما اکنون، مدیر خلاق Krafton تایید کرده است که بازی PUBG PC به زودی رایگان خواهد شد.

بازی PUBG PC از سال آینده بیشتر آیتم‌ها را رایگان خواهد کرد

به گفته Dave Curd مدیر Kraftom، بازی PlayerUnknow’s Battleground با نام PUBG به صورت رایگان برای پلتفرم PC عرضه خواهد شد. این بازی از ۱۲ ژانویه ۲٠۲۲ (۲۲ دی ۱۴٠٠) به صورت رایگان عرضه خواهد شد. از قبل برای پیش ثبت‌نام آماده شده است و نسخه بازی اکثر عناصر رایگان را ارائه خواهد داد. اما، برخی از آیتم رتبه‌بندی شده از جمله Matchmaking شامل پرداخت هزینه خواهد شد.

بیشتر آیتم‌های بازی PUBG PC از سال ۲۰۲۲ رایگان خواهد شد - pubg customisation thumb800آیتم Matchmaking رتبه‌بندی شده و همچنین سایر آیتم‌ها را می‌توان با پرداخت یک بار هزینه ۱۲.۹۹ دلاری (۹۸۲ روپیه) باز کرد. این هزینه در اصل یک ارتقاء حساب کاربری برای بازی خواهد بود. ویژگی‌هایی مانند حالت‌های Custom match، آیتم‌های ویژه درون بازی و موارد دیگر را باز می‌کند.

بیشتر آیتم‌های بازی PUBG PC از سال ۲۰۲۲ رایگان خواهد شد - 1582683132209679طبق گزارش‌ها، پیش از این، بازی PUBG یکی از محبوب‌ترین بازی‌های تاریخ با بیش از ۷۵ میلیون نسخه فروش بود. با این حال، به نظر می‌رسد در حال از دست دادن محبوبیت خود در بین گیمرها است و به همین دلیل برای بازگرداندن آن، سازندگان بازی PUBG PC ممکن است تصمیم گرفته باشند بیشتر آیتم‌های آن را رایگان کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید