بازی PUBG: Battlegrounds اکنون از طریق فروشگاه اپیک گیمز در دسترس است

Battlegroundsبازی PUBG یا PlayerUnknown’s Battlegrounds کمتر از یک هفته پیش از طریق وب سایت رسمی معرفی شد، اکنون این بازی در فروشگاه اپیک گیمز در دسترس قرار گرفته است. رویدادهای مختلف با جوایز رایگان فراوان برای بازیکنان جدید و قدیمی برای جشن راه‌اندازی برای مدت زمان محدود برنامه‌ریزی شده است.

PUBG در فروشگاه اپیک گیمز خدمات مشابه نسخه استیم را ارائه می‌دهد و کراس‌پلی را نیز شامل می‌شود، اگرچه باتوجه به اولویت، گزینه‌ای برای روشن یا خاموش کردن این ویژگی وجود ندارد. فصل 21 Ranked Play که قرار است در اوایل فوریه سال آینده به پایان برسد، پس از عرضه نیز قابل دسترسی است. علاوه بر این، بازیکنان می‌توانند از چت صوتی درون بازی برای ارتباط با دیگران استفاده کنند، اما عملکرد چت صوتی رایگان در خود فروشگاه پشتیبانی نمی‌شود.

بررسی بازی PUBG Mobileبه مناسبت انتشار، افزونه PUBG Founder’s Pack برای مدت محدودی تا ۵ ژانویه در فروشگاه رایگان شده است. این بسته شامل اقلام مختلفی خواهد بود و پس از درخواست، می‌توانید از تب Utlity در منوی سفارشی بازی (بسته به مناطق زمانی ارائه شده در زیر که در زمان‌های مختلف شروع و به پایان می‌رسد) استفاده کنید. 

  • زمان جهانی (UTC): ۶ دسامبر، ۵ صبح (۲۰۲۲) – ۵ ژانویه، ۵ صبح
  • زمان استاندارد کره (KST): ۶ دسامبر، ۲ بعد از ظهر (۲۰۲ص) – ۵ ژانویه، ۲ بعد از ظهر
  • زمان استاندارد اقیانوس آرام (PST): ۵ دسامبر، ۹ بعد از ظهر (۲۰۲۲) – ۴ ژانویه، ۹ بعد از ظهر
  • به وقت اروپای مرکزی (CET): ۵ دسامبر، ۹ بعد از ظهر (۲۰۲۲) – ۴ ژانویه، ۹ بعد از ظهر

بازی PUBG: Battlegrounds اکنون از طریق فروشگاه اپیک گیمز در دسترس است - pubg mobile 1010 505 png 820در ماه دسامبر، دراپ‌های ویژه (ماموریت‌های رویداد با جوایز) نیز در فروشگاه اپیک گیمز در دسترس خواهند بود و شامل اقلام مختلف و امتیازات نبرد برای بازیکنان جدید از ۵ دسامبر تا ۱۸ دسامبر می‌شوند. این گزینه شامل بازیکن جدیدی می‌شود که هنوز ۱۵ روز را در بازی کامل نکرده است یا بازیکن بازگشتی که ۲۸ روز یا بیشتر غیرفعال بوده است.

علاوه بر استقبال، فستیوال‌ها و رویدادهای سال نو با جوایز بهتری مانند کوپن‌های قاچاق و اقلام انحصاری نیز برگزار می‌شود و بازیکنان علاقه‌مند می‌توانند فهرست کامل رویدادها و موارد منتشر شده در وب‌سایت رسمی PUBG را بررسی کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید