آخرین به‌روزرسانی بازی Pokemon Go، نرخ تازه‌سازی بالاتری را در iOS ارائه می‌دهد

آخرین به‌روزرسانی بازی Pokemon Go، نرخ تازه‌سازی بالاتری را در iOS ارائه می‌دهدنیانتیک به‌روزرسانی 1.191.0را برای بازی Pokemon Go iOS منتشر کرده است که به آن امکان می‌دهد با نرخ فریم بالاتری اجرا شود.

برنامه Pokemon Go قبلاً در دستگاه‌های iOS با سرعت ۳۰ فریم در ثانیه محدود شده بود، اما اکنون گزینه جدیدی «باز کردن قفل نرخ تازه‌سازی بومی دستگاه برای FPS بالاتر» در منوی تنظیمات پیشرفته وجود دارد که به شما امکان می‌دهد بازی را با نرخ فریم بالاتر یعنی ۱۲۰ فریم در ثانیه در آیفون انجام دهید. 13 Pro و iPhone 13 Pro Max دارای نمایش‌گر ProMotion و سرعت ۶۰ فریم در ثانیه در مدل‌های دیگر.

آخرین به‌روزرسانی بازی Pokemon Go، نرخ تازه‌سازی بالاتری را در iOS ارائه می‌دهد - gsmarena 001 ۳ 2تغییرات رسمی بازی چیزی در مورد پشتیبانی از نرخ فریم بالاتر بیان نمی‌کند، اما به “بهبود کیفیت زندگی” اشاره می‌کند و کاربران را تشویق می کند تا iOS 12 را به‌روز‌رسانی کنند زیرا این شرکت به زودی پشتیبانی از آن نسخه سیستم عامل را قطع خواهد کرد.

برنامه Pokemon Go به زودی به پشتیبانی از دستگاه‌های دارای iOS 12 پایان می‌دهد. شرکت اپل، دارندگان دستگاه‌های Apple را تشویق می‌کنند iOS خود را به‌روزرسانی کنند تا مطمئن شوند که می‌توانند بدون وقفه به بازی Pokemon Go ادامه دهند.

آخرین به‌روزرسانی بازی Pokemon Go، نرخ تازه‌سازی بالاتری را در iOS ارائه می‌دهد - Pokemon Unite Switch 1

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید