پلی‌استیشن 5 سونی احتمالاً به زودی بازی‌های قدیمی پلی‌استیشن 3 را اجرا کند!

پلی‌استیشن 5 سونی احتمالاً به زودی بازی‌های قدیمی پلی استیشن 3 را اجرا کند! اخیراً بازی‌های پلی‌استیشن 3 در فروشگاه پلی‌استیشن 5 سونی منتشر شده است؛ این موضوع شایعاتی مبنی بر برنامه‌ریزی احتمالی سونی برای عرضه سازگاری به عقب برای بازی‌های قدیمی‌تر برای کنسول‌های نسل فعلی افزایش داده است.

طبق گزارش VideoGamesChronicles، بازی‌های خاصی برای PS3 در فروشگاه PS5 مشاهده شده است.  معمولاً جستجوی بازی‌های پلی‌استیشن 3 در فروشگاه پلی‌استیشن 5 سونی، کاربران را به لیست‌هایشان به سمت PlayStation Now (سرویس آنلاین) هدایت می‌کند؛ با این حال، جستجوی Dead or Alive 5 کاربران را به لیست ۷.۹۹ پوندی می‌رساند. به طور مشابه، کاربران پس از مشاهده لیست‌های مرتبط به دیگر رسانه‌های اجتماعی رفته‌اند.

پلی‌استیشن 5 سونی احتمالاً به زودی بازی‌های قدیمی پلی‌استیشن 3 را اجرا کند! - PlayStation Now On PC 768x402 1این شامل سریال‌های Bejeweled و Prince of Persia از PS3 ،The Forgotten Sands و The Two Thrones می‌شود، همه این بازی‌ها با برچسب قیمت مربوطه خود فهرست شده‌اند. با این حال، کاربران در حال حاضر قادر به خرید این عناوین PS3 از فروشگاه پلی‌استیشن 5 سونی نیستند؛ به عبارت دیگر، هنوز احتمال خطا در لیست‌ها وجود دارد، بازی مبارزه‌ای Dead or Alive 5 برای PS3 در سرویس آنلاین PlayStation Now در اروپا در دسترس نیست.

پلی‌استیشن 5 سونی احتمالاً به زودی بازی‌های قدیمی پلی‌استیشن 3 را اجرا کند! - Screenshot 2022 01 17 182123 708x420 1شایان ذکر است، این لیست‌ها پس از اینکه اخیراً یک پتنت سونی با عنوان “سازگاری به عقب از طریق استفاده از ساعت جعلی و کنترل فرکانس دانه ریز” منتشر شد، به دست آمد. این به این معنی است که غول فناوری ژاپنی اساساً روی راه‌حلی کار می‌کند که به کاربران اجازه می‌دهد تا بازی‌های قدیمی‌تر را روی آخرین کنسول بازی پلی‌استیشن 5 سونی اجرا کنند. به خاطر داشته باشید که این هنوز فقط یک گزارش تاییدنشده است، بنابراین باید منتظر گزارش‌‌های دقیق‌تری باشیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید