سرویس استریم بازی Fortnite را به دستگاه‌های iOS بازگرداند!

سرویس استریم بازی Fortnite را به دستگاه‌های iOS بازگرداند!سرویس استریم بازی Nvidia GeForce Now که در حال حاضر برای کاربران وب در دسترس است، اکنون در اپ استور شروع به کار کرده است و با این کار، بازی Fortnite متعلق به Epic Games برای دستگاه‌های iOS در دسترس خواهد بود.

نسخه محدود بتا هفته آینده برای آزمایش ظرفیت سرور، تحویل گرافیک و کنترل‌های لمسی در دسترس خواهد بود؛ این شرکت در حال حاضر شروع به ثبت‌نام کرده است و دسترسی بتا به صورت گروهی طی چند هفته آینده به کاربران اعطا خواهد شد.سرویس استریم بازی Fortnite را به دستگاه‌های iOS بازگرداند! - Fortnite GeForce Now 696x370 1انویدیا با اعلام این خبر گفت: «در حالی که بازی‌های رایانه شخصی موجود در کتابخانه GeForce Now به بهترین وجه در موبایل با گیم‌پد اجرا می‌شوند؛ معرفی کنترل‌های لمسی که توسط تیم GeForce NOW ساخته شده است، گزینه‌های بیشتری را در بازی Fortnite و غیره، به بازیکنان ارائه می‌کند. این شرکت همچنین اضافه کرد که قصد دارد در آینده بازی‌های لمسی بیشتری ارائه کند.

در حال حاضر بر اساس اطلاعات موجود، به نظر می‌رسد که کاربران برای این کار نیازی به عضویت پولی GeForce Now ندارند؛ آن دسته از کاربرانی که به آن‌ها اجازه دسترسی داده شده است، می‌توانند بازی Fortnite را از طریق سافاری در iOS و برنامه GeForce Now در اندروید اجرا کنند. تاکنون، تاریخی از راه‌اندازی نهایی نسخه بتا مشخص نشده است.

سرویس استریم بازی Fortnite را به دستگاه‌های iOS بازگرداند! - 7 gfn screenshot 9f1fبیش از یک سال از حذف بازی Fortnite از اپ استور اپل و گوگل پلی استور می‌گذرد، زیرا این بازی درگاه پرداخت خود را معرفی کرد و از آن زمان تاکنون، این شرکت‌ها درگیر یک نبرد قانونی شده‌اند.

در حال حاضر، به نظر می‌رسد این تنها راه برای بازی Fornite در دستگاه iOS باشد تا زمانی که بازی به طور رسمی از طریق اپ استور در دسترس قرار گیرد؛ با این حال، در دستگاه‌های اندرویدی، از آنجایی که از اپ استورهای شخص ثالث پشتیبانی می‌شود، Fortnite برای بارگیری از طریق فروشگاه‌های شخص ثالث در دسترس است یا می‌توان آن را به‌صورت جانبی یا مستقیماً نصب کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید