شخصیت جدیدی به بازی ویدئویی «جنگ ستارگان: کسوف» اضافه می‌شود

جزئیات شخصیت جدید «جنگ ستارگان: کسوف»جزئیات جدیدی توسط برخی گزارش‌ها درباره بازی جنگ ستارگان (Star Wars: Eclipse)، بازی ویدئویی/فیلم تعاملی مربوط به دوران جمهوری از توسعه‌دهندگان مشهور Quantic Dream (باران شدید، دیترویت: انسان شو) که بسیار مورد انتظار بوده، ظاهر شده است.

این عنوان که سال گذشته در مراسم The Game Awards معرفی شد، ظاهراً هنوز در مراحل اولیه تولید است و به همین دلیل مدتی متوقف است. کالین موریارتی، روزنامه‌نگار کهنه‌کار و مجری بازی‌های Sacred Symbols (از طریق VGC) اسنادی را در اختیار آن‌ها قرار داده شده است و خلاصه‌ای از یکی از شخصیت‌های اصلی بازی و انگیزه‌های آن‌ها را ارائه می‌دهد.

سارا شخصیت جدید و متعصب بازی جنگ ستارگان

بر اساس این گزارش، یک شخصیت ورزشکار به نام سارا از نژادی شبیه به انسان که رهبری امپراطوری‌ای به نام The Zaraan را بر عهده دارد، نژادی که قبلا در جنگ ستارگان دیده نشده بود.

این امپراتوری به تهاجم سیاسی و نظامی اهمیت می‌دهد و زمانی که یکی اعضای با دیگری ازدواج می کند، پیامدهای نظامی جالبی را به همراه دارد زیرا آن‌ها به یک واحد حکومتی تبدیل می‌شوند. 

این موضوع برای سارا که یک مؤمن واقعی متعصب که با شخصیتی به نام Xendo ازدواج کرده است، تبدیل به یک مشکل می‌شود، شخصیتی که بسیار ملایم‌تر است و به نظر می‌رسد بخشی از بازی حول محور این دو شخصیت و رابطه آن‌ها می‌چرخد.

شخصیت جدیدی به بازی ویدئویی «جنگ ستارگان: کسوف» اضافه می‌شود - star wars eclipse has reportedly been delayed 2027 quantic dream hiring issues 768x432 1این بازی حداقل ۲۰۰ سال قبل از رویدادهای «جنگ ستارگان اپیزود 1: تهدید شبح» روایت می‌شود و گفته می‌شود که توسط دیوید کیج و آدام ویلیامز که قبلاً عناوین دیگر Quantic Dream را بر عهده داشتند، نوشته شده است.

از زمانی که برای اولین بار در جریان The Game Awards معرفی شد، هیچ چیز رسمی در مورد این پروژه ظاهر نشده است. ما می‌دانیم که این اکشن در منطقه ناشناخته‌ای از حاشیه بیرونی رخ می‌دهد.

طبق معمول Quantic Dream، به روایت‌های ریشه‌دار می‌پردازد و بنابراین انتخاب بازیکن با دقت انجام شده، زیرا تصمیم‌ها تأثیر چشمگیری بر روند داستان دارند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید