ناتی داگ به دنبال آوردن بازی‌های فعلی و آینده برای رایانه شخصی

ناتی داگ به دنبال آوردن بازی‌های فعلی و آینده برای رایانه شخصی

استودیو ناتی داگ هفته گذشته و زمانی که بازی Uncharted: Legacy of Thieves Collection را برای رایانه شخصی منتشر کرد، به ارائه اطلاعاتی درباره برنامه آینده پرداخت. ناتی داگ در حالی گفته که The Last of Us Part 1 برای رایانه‌های شخصی در دست ساخت بود، قصد دارد عناوین آینده هم برای این پلتفرم ارائه دهد.

در یک پست بلاگ پلی‌استیشن در مورد انتشار پورت رایانه‌های شخصی فوق‌الذکر، توسعه‌دهنده گفت که کار بر روی آن با استودیوی Iron Galaxy به آن امکان می‌دهد «به آینده بازی‌های ناتی داگ روی رایانه شخصی هیجان‌زده‌تر از همیشه نگاه کند».

Iron Galaxy به شریکی پیشنهاد داد که می‌توانیم به آن اعتماد کنیم نسخه باکیفیت این دو بازی Uncharted را ارائه می‌دهد و ما می‌توانیم با او برای درک بهتر توسعه رایانه شخصی همکاری نزدیک داشته باشیم و در عین حال تمرکز داخلی روی پروژه‌های فعلی و آینده و آوردن آنها به رایانه شخصی نیز در نظر داشته باشیم.

ناتی داگ به دنبال آوردن بازی‌های فعلی و آینده برای رایانه شخصی

ناتی داگ در ادامه این نکته را تکرار کرد و افزود که توسعه رایانه شخصی بر تمرکز استودیو روی توسعه بازی های پلی استیشن تأثیری نخواهد گذاشت. این استودیو نوشت: “یادگیری همه اینها از طریق همکاری ما با Iron Galaxy تنها به تقویت درک ناتی داگ از توسعه رایانه شخصی کمک می‌کند و به ما امکان می‌دهد کیفیتی را که انتظار دارید در نسخه‌های بعدی خود ارائه دهیم.”

ناتی داگ عناوین بیشتری برای رایانه شخصی ارائه می‌دهد

“ما از ارائه The Last of Us Part 1 در آینده بر روی رایانه شخصی هیجان‌زده هستیم و می‌دانیم که با حرکت رو به جلو، توسعه رایانه‌های شخصی را به روش توسعه بازی‌ها اضافه می‌کنیم، که به هیچ وجه اهمیت پلی‌استیشن 5 را به‌عنوان اصلی ما تضعیف نمی‌کند. پلتفرم، در دراز مدت به سود تیم ما ادامه خواهد داد.”

ناتی داگ به دنبال آوردن بازی‌های فعلی و آینده برای رایانه شخصی

البته، با توجه به موضعی که سونی در چند سال گذشته نسبت به عرضه‌های رایانه‌های شخصی اتخاذ کرده است، این لزوماً چندان تعجب‌آور نیست. این شرکت کاملاً روشن کرده که قصد دارد برنامه‌های خود را برای عناوین رایانه‌های شخصی در سال‌های آینده تسریع بخشد، تا جایی که عناوین لایو سرویس آینده (که احتمالاً شامل بازی مستقل چند نفره Naughty Dog The Last of Us می‌شود) به‌طور همزمان برای پلی‌استیشن و رایانه شخصی عرضه خواهند شد.

اینکه آیا این بدان معناست که The Last of Us Part 2 نیز در نهایت به پلتفرم راه پیدا خواهد کرد یا خیر، باید دید، اما به نظر می‌رسد که این موضوع انجام گیرد. به هر حال باید منتظر ماند تا مشخص شود چه عناوینی در راه هستند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید