امسال بیش از ۱۰۰ بازی به کنسول گوگل Stadia اضافه خواهد شد

طبق اعلام رسمی گوگل، در سال جاری بیش از ۱۰۰ عنوان محبوب از میان بازی‌های جدید به کنسول ابری گوگل یعنی Stadia اضافه خواهد شد. با گیگ‌تک همراه باشید.

بیش از ۱۰۰ بازی به کنسول گوگل Stadia اضافه خواهد شد

طی چند وقت گذشته و با کاهش عرضه عناوین مختلف برای این پلتفرم ابری، بسیاری از کاربران نگران بودند که وعده‌های گوگل برای همیشه فراموش شود؛ اما چنان که به نظر می‌رسد، امسال برنامه‌های بسیاری برای کاربران این پلتفرم در سال جاری میلادی وجود خواهد داشت.

ما سعی داریم تا محبوب‌ترین بازی‌ها از بهترین سازندگان را در فروشگاه آنلاین Stadia Store در اختیار کاربران خود قرار دهیم.

در هفته‌ها و ماه‌های آینده، کاربران می‌توانند منتظر عناوین مختلف و بسیاری از جمله بازی‌های بی‌نظیر سبک اکشن RPG، چند نفره و پلتفرمر باشند.

این اعلامیه رسمی شرکت گوگل، همراه با فهرست عناوین زیر ادامه پیدا کرد که در آن ۹ بازی مختلف دیده می‌شود که در آینده در فروشگاه آنلاین Stadia Store حاضر خواهند شد:

  • بازی Shantae: Half-Genie Hero Ultimate Edition – پنجم اسفند ۹۹
  • بازی Shantae: Risky’s Revenge – Director’s Cut – پنجم اسفند ۹۹
  • بازی It Came From Space – دوم اسفند ۹۹
  • بازی Ate Our Brains – دوم اسفند ۹۹
  • بازی FIFA 21 – بیست و هفتم اسفند ۹۹
  • بازی Kaze and the Wild Masks – ششم فروردین ۱۴۰۰
  • بازی Judgement – سوم اردیبهشت ۱۴۰۰
  • بازی Killer Queen Black – به زودی
  • بازی Killer Queen Black – به زودی
  • بازی Hellpoint – به زودی

با این حساب، علاوه بر عناوین فوق و در نظر داشتن ۱۰۰ عنوان مختلف دیگر، می‌توان تا حدودی مطمئن بود که تیم گوگل به دنبال راهی بهتر برای گسترش مرزهای کنسول ابری گوگل استدیا هستند، حتی اگر گوگل دیگر خود قصد ساخت بازی‌های انحصاری جدید برای آن را نداشته باشد.

آینده کنسول ابری گوگل Stadia

بیش از ۱۰۰ بازی به کنسول گوگل Stadia اضافه خواهد شد

۹ بازی بالا در اعلامیه رسمی شرکت گوگل معرفی شده بودند که تاریخ انتشار برخی از آن‌ها اعلام شده و تا اواخر فروردین در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت. با این حال برای دیدن متن معرفی‌نامه کامل و تماشای تریلر هرکدام می‌توانید به وبسایت رسمی Stadia مراجعه کنید.

همچنین طبق گزارش Tech Radar گوگل اعلام کرده بود که حدود ۴۰۰ عنوان از شرکت‌ها و سازندگان مختلف در نظر این شرکت برای اضافه کردن به فروشگاه استدیا قرار دارند و حال انگار سهم ۲۰۲۱ تنها یک چهارم از آن (یا شاید هم بیشتر) خواهد بود.

به هر حال پلتفرم Stadia از سال ۲۰۱۹ تا به حال بدون مشکل به راه خود ادامه داده و تجربه بازی‌های جدید به صورت استریم در گوشی‌های هوشمند را در اختیار کاربران قرار داده است؛ اما طولی نمی‌کشد که رقابت بر سر بازی‌های استریم و آنلاین، با پیشرفت مایکروسافت و Nvidia رفته رفته بیشتر شود.

بیش از ۱۰۰ بازی به کنسول گوگل Stadia اضافه خواهد شد

این بدان معناست که حال با افزایش تعداد رقیبان و همچنین عرضه کنسول‌های نسل نهمی، این فرصت برای گوگل ایجاد شده تا خود را نشان دهد و در این صنعت نو ظهور رضایت کاربران را جلب کند. این در حالی است که گوگل تصمیم گرفته تا روی لپ‌تاپ‌های کروم‌بوک پلتفرم استدیا را به صورت پیش‌فرض قرار دهد.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید